Jak rozliczyć formularz PIT BR – Jak sporządzić PIT 36 2020

Przekaż swój 1% na Uniwersytet Trzeciego Wieku w Pile

Ofiarując nawet niewielką kwotę na naszą działalność, udzielasz nam realnego wsparcia na działalność charytatywną oraz wspierasz naszych podopiecznych. Pamiętaj, przekazując 1% nie ponosisz żadnych kosztów, za to nasza Organizacja może wiele zyskać.

Dane naszego OPP:

  • KRS: 0000207882

  • Adres: UL. GEN. SIKORSKIEGO 9, 64-920 PIŁA
Co ważne!
Niezależnie od tego, czy zdecydujesz się przekazać 1% dla OPP, czy nie - Twój podatek będzie wynosił tyle samo. Jeżeli wyrazisz zgodę, aby przekazać 1% podatku dla OPP, wtedy urząd z należnego im podatku odejmie przysługujący 1% i przekaże wskazanej przez Ciebie w deklaracji OPP.
Nie należy zapominać, że przy rozliczeniu osobistego podatku dochodowego za poprzedni rok również i TY posiadasz możliwość dać radość potrzebującym, a znakomity darmowy program ułatwi odprowadzić Twój 1 procent. Darmowy PIT 2019 Format program to nie jedynie proste i szybkie sporządzenie rocznych zeznań podatkowych pit 2020 oraz rozliczenie podatkowe, ale dodatkowo sposobność udzielenia pomocy dla konkretnej Organizacji Pożytku Publicznego na realizowane przez nie cele dobroczynne. Dobrze jest przypomnieć sobie, że jeden procent naszego podatku, jakie przekazujesz na rzecz Organizacji Pożytku Publicznego, to dla nich niebagatelne wsparcie. Zdecyduj kto dostanie 1%, to z reguły jest to kilkuzłotowa kwota, jednakże kiedy jest od wielu osób to przyczynia się do zaspokojenia oczekiwań w zakresie kwestii istotnych dla wszystkich.
Jak złożyć roczne zeznanie 2019, sporządzanie zeznań podatkowych 2020, roczne rozliczenie PIT 28B, rozliczenia rocznego zeznania PIT 36L 2020. Rozliczenia formularzy PIT 28 2019, rozliczanie formularza PIT, rozliczenie deklaracji PIT ZG, rozliczanie rocznego zeznania podatkowego PIT 37. Rozliczanie zeznania podatkowego rocznego PIT 28 2020, składanie zeznań rocznych podatkowych 2019, roczne rozliczenie PIT ZG. Rozliczenie roczne druków PIT DS 2020.

Dziękujemy za Twój 1% podatku !