Pobierz prosty program do pitów – Wypełnianie deklaracji ZAP 3

Przekaż swój 1% na Kwiat Kobiecości - Ogólnopolska Organizacja na Rzecz Walki z Rakiem Szyjki Macicy

Ofiarując nawet niewielką kwotę na naszą działalność, udzielasz nam realnego wsparcia na działalność charytatywną oraz wspierasz naszych podopiecznych. Pamiętaj, przekazując 1% nie ponosisz żadnych kosztów, za to nasza Organizacja może wiele zyskać.

Dane naszego OPP:

  • KRS: 0000285740

Co ważne!
Niezależnie od tego, czy zdecydujesz się przekazać 1% dla OPP, czy nie - Twój podatek będzie wynosił tyle samo. Jeżeli wyrazisz zgodę, aby przekazać 1% podatku dla OPP, wtedy urząd z należnego im podatku odejmie przysługujący 1% i przekaże wskazanej przez Ciebie w deklaracji OPP.
Nie należy zapominać, że przy rozliczeniu osobistego podatku dochodowego za poprzedni rok, każdy płatnik podatku ma prawo udzielić wsparcia, a bezpłatny PIT 2019 Format ułatwi odprowadzić Twój jeden procent. Program PIT 2019 Format to nie wyłącznie łatwe i proste wypełnienie rocznych zeznań podatkowych pit 2020 oraz rozliczenie podatkowe, ale w dodatku sposobność udzielenia wsparcia na rzecz danej OPP na ich prospołeczną działalność. Dobrze jest nie zapominać o tym, iż 1 procent naszych podatków, jakie oddajesz dla Organizacji Pożytku Publicznego, to dla tych instytucji niebagatelne wsparcie. Miej wpływ na to kto dostanie 1 %, to z reguły jest to nieznaczna kwota, jednakże kiedy jest od wielu osób to przyczynia się do zaspokojenia oczekiwań w zakresie istotnych dla nas problemów.
Składanie załączników PIT O 2020, roczne rozliczenia - załączniki NIP 7 2020, rozliczenie roczne - załącznik PIT DS 2019. Rozlicz zeznanie podatkowe roczne PIT 39, rozliczenia zeznania PIT 28 2019, rozliczenia PIT 39 2019, rozliczenia roczne - załączniki PIT 2K. Rozliczanie rocznego zeznania PIT 38, rozliczenie formularzy PIT 28A. Rozliczanie zeznań rocznych 2020, rozliczenia roczne zeznania podatkowego PIT, rozliczenia druku PIT DS 2020.

Dziękujemy za Twój 1% podatku !