Wypełnienie druków PIT 36 2020 – Obliczenie deklaracji PIT 28B

Przekaż swój 1% na Kulturalno-Artystyczne Stowarzyszenie Zenori Art

Ofiarując nawet niewielką kwotę na naszą działalność, udzielasz nam realnego wsparcia na działalność charytatywną oraz wspierasz naszych podopiecznych. Pamiętaj, przekazując 1% nie ponosisz żadnych kosztów, za to nasza Organizacja może wiele zyskać.

Dane naszego OPP:

  • KRS: 0000367482

  • Adres: UL. WARYŃSKIEGO 36, 47-330 ROZWADZA
Co ważne!
Niezależnie od tego, czy zdecydujesz się przekazać 1% dla OPP, czy nie - Twój podatek będzie wynosił tyle samo. Jeżeli wyrazisz zgodę, aby przekazać 1% podatku dla OPP, wtedy urząd z należnego im podatku odejmie przysługujący 1% i przekaże wskazanej przez Ciebie w deklaracji OPP.
Sporządzając deklaracje rozliczeniowe podatku dochodowego PIT za zeszły rok Ty również masz sposobność nieść wsparcie osobom w potrzebie, a znakomity program PIT Format 2020 uprości ofiarować 1 procent. Program PIT 2019 Format to nie wyłącznie szybkie i pewne sporządzenie rocznych deklaracji podatkowych pit za rok 2019 oraz rozliczenia z fiskusem, ale dodatkowo możliwość wsparcia dla wybranej fundacji czy stowarzyszenia w celu na działalności charytatywnej. Wskazane jest, aby pamiętać o tym, że jeden procent naszego podatku, które przekazujesz na rzecz Organizacji Pożytku Publicznego, to dla nich duże wsparcie. Miej wpływ na to kto dostanie 1 procent od podatku, to często są drobne kwoty, jednakże kiedy jest od wielu osób to na ogół sprawia, że możliwe jest urzeczywistnienie zadań doniosłych dla wielu osób.
Jak rozliczyć deklaracje PIT ZG, wypełnianie załączników PIT D 2020. Oblicz deklaracje PIT, sporządzenie PIT O, program do rozliczeń pit 2020. Rozliczenie zeznania PIT 36L 2020, roczne rozliczenie formularza PIT 38 2020, rozliczenie roczne - załączniki PIT BR. Rozlicz zeznanie roczne podatkowe PIT 2020, rozliczenia zeznania podatkowego PIT 38. Rozliczenia roczne - PIT B 2020, rozliczenia roczne - załączniki PIT ZG 2020. Rozliczenia roczne druków PIT B 2019.

Dziękujemy za Twój 1% podatku !