Wypełnij załącznik PIT DS 2019 – Jak rozliczyć PIT 2018

Przekaż swój 1% na Fundacja Dziecięcy Uśmiech Do Świata

Ofiarując nawet niewielką kwotę na naszą działalność, udzielasz nam realnego wsparcia na działalność charytatywną oraz wspierasz naszych podopiecznych. Pamiętaj, przekazując 1% nie ponosisz żadnych kosztów, za to nasza Organizacja może wiele zyskać.

Dane naszego OPP:

  • KRS: 0000138204

  • Adres: UL. PIEKARSKA 50, 43-300 BIELSKO-BIAŁA
Co ważne!
Niezależnie od tego, czy zdecydujesz się przekazać 1% dla OPP, czy nie - Twój podatek będzie wynosił tyle samo. Jeżeli wyrazisz zgodę, aby przekazać 1% podatku dla OPP, wtedy urząd z należnego im podatku odejmie przysługujący 1% i przekaże wskazanej przez Ciebie w deklaracji OPP.
Powinno się nie zapominać o tym, iż jeden procent należnego podatku, jakie oddajesz na rzecz Organizacji Pożytku Publicznego, to dla niej olbrzymia pomoc. Zdecyduj kto dostanie 1 procent od Twojego podatku, to często jest to kilkuzłotowa kwota, jednak kiedy pochodzi od wielu osób to często przyczynia się do umożliwienia realizacji decydujących obowiązków organizacji. Rozliczając swój roczny osobisty podatek dochodowy tradycyjnie lub przez e-deklaracje, także i TY posiadasz możliwość przyjść innym z pomocą, a darmowy program PIT Format 2018 umożliwi przekazać Twój 1 procent. Darmowy program PIT Format to nie wyłącznie szybkie i pewne sporządzenie rocznych deklaracji podatkowych pit za rok 2018 oraz rozliczenia z fiskusem, ale też sposobność udzielenia pomocy na rzecz danej OPP celem wykonania ich zadań statutowych.
Jak sporządzić załączniki PIT 2K 2018, sporządź zeznania podatkowe PIT 28 2019, pobierz łatwy program do wypełniania pit, jak wypełnić druki PIT 38 2019. Sporządź formularz PIT BR, polecany program do pitów. Rozliczenie rocznego zeznania PIT 28, rozliczanie zeznania podatkowego PIT 2019. Rozliczanie zeznań podatkowych PIT 39, rozliczenia deklaracji PIT ZG 2018, rozliczenia druku PIT D 2018, rozliczenia zeznania podatkowego rocznego PIT 2019.

Dziękujemy za Twój 1% podatku !