Program pity – Jak wypełnić załączniki PIT 2K 2019 – Rozliczenia PIT 2K

Przekaż swój 1,5% na Fundacja Dzieci Żywione Inaczej Przy Centrum Zdrowia Dziecka

Ofiarując nawet niewielką kwotę na naszą działalność, udzielasz nam realnego wsparcia na działalność charytatywną oraz wspierasz naszych podopiecznych. Pamiętaj, przekazując 1,5% nie ponosisz żadnych kosztów, za to nasza Organizacja może wiele zyskać.

Dane naszego OPP:

  • KRS: 0000260910

  • Adres: ALEJA DZIECI POLSKICH 20, 04-730 WARSZAWA
Co ważne!
Niezależnie od tego, czy zdecydujesz się przekazać 1,5% dla OPP, czy nie - Twój podatek będzie wynosił tyle samo. Jeżeli wyrazisz zgodę, aby przekazać 1,5% podatku dla OPP, wtedy urząd z należnego im podatku odejmie przysługujący 1,5% i przekaże wskazanej przez Ciebie w deklaracji OPP.
Podziel się swoim podatkiem dochodowym, to często jest to kilkuzłotowa kwota, jednak kiedy pochodzi od wielu osób to bardzo często sprawia, że możliwa jest wykonanie decydujących obowiązków organizacji. Przy sporządzaniu swojego zeznania podatkowego powinno się pamiętać, że również i TY masz sposobność nieść wsparcie osobom w potrzebie, a bezpłatny PIT 2019 Format umożliwi przekazać jeden procent. Bezpłatny program PIT 2020 Format to nie tylko proste i szybkie sporządzenie zeznań podatkowych za rok 2019 i rozliczanie z Urzędem Skarbowym, to również sposobność udzielenia wsparcia na rzecz danej OPP na ich prospołeczną działalność. Powinno się przypomnieć sobie, że jeden procent odpisu podatku, które przeznaczamy na rzecz Organizacji Pożytku Publicznego, to dla niej znacząca pomoc.
Wyliczenie zeznań rocznych podatkowych PIT 38, jak złożyć NIP 7, sporządzenie zeznania podatkowego 2020, roczne rozliczenia - załączniki PIT B. Rozliczenie roczne - załączniki PIT DS, rozlicz zeznanie roczne PIT 36, rozliczenia formularzy PIT 28B 2019, rozliczenia zeznań rocznych PIT 37 2020. Rozliczanie formularzy PIT D 2019, rozliczenie rocznych zeznań PIT 28 2019. Rozlicz roczne zeznania PIT 28, rozliczenie zeznań rocznych podatkowych PIT 37.

Dziękujemy za Twój 1,5% podatku !