Jak złożyć formularz PIT 28B 2019 – Rozliczenia druku PIT ZG 2019

Przekaż swój 1% na Fundacja Pomocy Osobom Niepełnosprawnym Ratownik Górniczy

Ofiarując nawet niewielką kwotę na naszą działalność, udzielasz nam realnego wsparcia na działalność charytatywną oraz wspierasz naszych podopiecznych. Pamiętaj, przekazując 1% nie ponosisz żadnych kosztów, za to nasza Organizacja może wiele zyskać.

Dane naszego OPP:

  • KRS: 0000270272

  • Adres: UL. KRASZEWSKIEGO 5, 43-602 JAWORZNO
Co ważne!
Niezależnie od tego, czy zdecydujesz się przekazać 1% dla OPP, czy nie - Twój podatek będzie wynosił tyle samo. Jeżeli wyrazisz zgodę, aby przekazać 1% podatku dla OPP, wtedy urząd z należnego im podatku odejmie przysługujący 1% i przekaże wskazanej przez Ciebie w deklaracji OPP.
Rozliczając swój roczny osobisty podatek dochodowy tradycyjnie lub przez e-deklaracje i Ty posiadasz możliwość udzielić wsparcia, a znakomity program PIT Format 2020 ułatwi odprowadzić 1 procent. Program PIT 2019 Format to nie wyłącznie proste i szybkie sporządzenie rocznych zeznań podatkowych za 2019 rok oraz rozliczenia z fiskusem, ale dodatkowo możliwość wsparcia dla konkretnej Organizacji Pożytku Publicznego w celu na działalności charytatywnej. Byłoby wskazane przypomnieć sobie, że jeden procent naszego podatku, które przeznaczamy na rzecz Organizacji Pożytku Publicznego, to dla nich niemałe wsparcie. Miej wpływ na to kto dostanie 1 procent od podatku, to z reguły są drobne kwoty, ale kiedy jest od wielu osób wówczas w większości przypadków ułatwia wypełnienie zadań doniosłych dla wielu osób.
Wypełnianie zeznania podatkowego PIT 39 2019, obliczanie druku PIT O, sporządź PIT ZG 2020. Prosty program do wypełniania pit, rozliczenie zeznania rocznego PIT 38. Rozlicz zeznania roczne PIT, rozliczenie roczne deklaracji PIT B, rozliczanie deklaracji PIT Z 2020. Rozliczenia PIT 39, rozliczenia roczne - załączniki PIT 2K, rozliczanie rocznego zeznania PIT 37 2020. Rozliczenie zeznania podatkowego PIT 28 2019, rozliczanie zeznań rocznych 2019.

Dziękujemy za Twój 1% podatku !