Wyliczanie rocznego zeznania podatkowego 2019 – Złożenie zeznania 2019

Przekaż swój 1% na Stowarzyszenie Osób Niepełnosprawnych Ikar

Ofiarując nawet niewielką kwotę na naszą działalność, udzielasz nam realnego wsparcia na działalność charytatywną oraz wspierasz naszych podopiecznych. Pamiętaj, przekazując 1% nie ponosisz żadnych kosztów, za to nasza Organizacja może wiele zyskać.

Dane naszego OPP:

  • KRS: 0000164036

  • Adres: UL. GEN. ANDERSA 6, 75-014 KOSZALIN
Co ważne!
Niezależnie od tego, czy zdecydujesz się przekazać 1% dla OPP, czy nie - Twój podatek będzie wynosił tyle samo. Jeżeli wyrazisz zgodę, aby przekazać 1% podatku dla OPP, wtedy urząd z należnego im podatku odejmie przysługujący 1% i przekaże wskazanej przez Ciebie w deklaracji OPP.
Byłoby wskazane przypomnieć sobie, że 1 procent należnego odpisu podatku, które oddajesz na rzecz Organizacji Pożytku Publicznego, to dla nich zasadnicze wsparcie. Zdecyduj kto dostanie 1%, to na ogół jest to kilkuzłotowa kwota, jednak kiedy jest od wielu osób wówczas na ogół sprawia, że możliwe jest urzeczywistnienie istotnych dla nas problemów. Rozliczając swój roczny osobisty podatek dochodowy tradycyjnie lub przez e-deklaracje, każdy płatnik podatku ma prawo udzielić wsparcia, a program PIT 2019 Format uprości ofiarować Twój jeden procent. Darmowy PIT 2019 Format program to nie jedynie szybkie i pewne wypełnienie rocznych zeznań podatkowych za 2019 rok i rozliczanie z Urzędem Skarbowym, to również możliwość wsparcia dla konkretnej Organizacji Pożytku Publicznego dla ich podopiecznych.
Wypełnienie formularza PIT OP 2020, rozliczenie roczne - załącznik PIT D 2020, łatwy program do wypełnienia pit-ów. Sporządź PIT 28A, wypełnianie druków PIT BR, składanie zeznania podatkowego PIT 28. Formularz PIT WZ 2020, rozlicz druk PIT 2019, pobierz bezpłatny program do rozliczenia pit 2020. Rozlicz zeznania podatkowe roczne PIT 38, obliczenie PIT BR 2019. Rozliczenia roczne - załącznik PIT Z 2019, jak złożyć roczne zeznanie PIT 38.

Dziękujemy za Twój 1% podatku !