Jak wypełnić załączniki PIT WZ 2020 – Rozliczenie druków PIT Z

Przekaż swój 1% na Szczecińskie Stowarzyszenie Złoty Wiek

Ofiarując nawet niewielką kwotę na naszą działalność, udzielasz nam realnego wsparcia na działalność charytatywną oraz wspierasz naszych podopiecznych. Pamiętaj, przekazując 1% nie ponosisz żadnych kosztów, za to nasza Organizacja może wiele zyskać.

Dane naszego OPP:

  • KRS: 0000150556

  • Adres: UL. POTULICKA 40, 70-234 SZCZECIN
Co ważne!
Niezależnie od tego, czy zdecydujesz się przekazać 1% dla OPP, czy nie - Twój podatek będzie wynosił tyle samo. Jeżeli wyrazisz zgodę, aby przekazać 1% podatku dla OPP, wtedy urząd z należnego im podatku odejmie przysługujący 1% i przekaże wskazanej przez Ciebie w deklaracji OPP.
Dobrze jest pamiętać o tym, że jeden procent należnego podatku, które oddajesz dla Organizacji Pożytku Publicznego, to dla tych instytucji poważna pomoc. Podaruj część swojego podatku osobistego, to na ogół są nieduże kwoty, jednakże kiedy jest od wielu osób to bardzo często sprawia, że możliwa jest wykonanie nieobojętnych nam spraw. Przy sporządzaniu swojego zeznania podatkowego powinno się pamiętać, że każdy płatnik podatku ma prawo nieść wsparcie osobom w potrzebie, a bezpłatny PIT 2019 Format umożliwi przekazać Twój jeden procent. Bezpłatny PIT 2019 Format program to nie jedynie szybkie i pewne wypełnienie zeznań podatkowych za rok 2019 i rozliczanie z Urzędem Skarbowym, ale w dodatku możliwość wsparcia dla wybranej fundacji czy stowarzyszenia na ich prospołeczną działalność.
Składanie zeznań PIT 39 2019, złóż zeznanie podatkowe roczne PIT 36L, obliczenia druków PIT 38 2020, sporządzanie formularzy PIT MIT 2019. Bezpłatny prosty program do wypełniania pit, oblicz zeznania roczne podatkowe PIT, składanie formularza PIT ZG, jak rozliczyć roczne zeznanie PIT 39 2019. Złóż zeznania podatkowe roczne PIT 28 2020, pobierz łatwy program do wypełnienia pit-ów 2020, roczne zeznanie PIT 39, polecany program do rozliczenia pit 2020.

Dziękujemy za Twój 1% podatku !