Składanie formularza PIT 36S – Jak wypełnić formularz PIT DS

Przekaż swój 1% na Towarzystwo Przyjaciół Dzieci Oddział Powiatowy w Końskich

Ofiarując nawet niewielką kwotę na naszą działalność, udzielasz nam realnego wsparcia na działalność charytatywną oraz wspierasz naszych podopiecznych. Pamiętaj, przekazując 1% nie ponosisz żadnych kosztów, za to nasza Organizacja może wiele zyskać.

Dane naszego OPP:

  • KRS: 0000168551

  • Adres: UL. STASZICA 2/P. 301, 26-200 KOŃSKIE
Co ważne!
Niezależnie od tego, czy zdecydujesz się przekazać 1% dla OPP, czy nie - Twój podatek będzie wynosił tyle samo. Jeżeli wyrazisz zgodę, aby przekazać 1% podatku dla OPP, wtedy urząd z należnego im podatku odejmie przysługujący 1% i przekaże wskazanej przez Ciebie w deklaracji OPP.
Wypełniając komplet formularzy podatkowe i załączników za ubiegły rok również i TY masz sposobność przyjść innym z pomocą, a sprawdzony, dobry program PIT 2019 umożliwi przekazać Twój jeden procent. Darmowy program PIT Format to nie wyłącznie szybkie i pewne sporządzenie rocznych deklaracji podatkowych pit za rok 2019 oraz rozliczenia z fiskusem, ale też sposobność udzielenia pomocy dla konkretnej Organizacji Pożytku Publicznego dla ich podopiecznych. Byłoby wskazane mieć na uwadze to, iż jeden procent odpisu podatku, jakie przeznaczamy na rzecz OPP, to dla tych stowarzyszeń i fundacji znaczne wsparcie. Zdecyduj kto dostanie 1 procent od Twojego podatku, to na ogół jest to nieznaczna kwota, jednakże kiedy pochodzi od wielu osób to często przyczynia się do umożliwienia realizacji ważnych dla nas zagadnień.
Deklaracja ZAP 3, wyliczanie zeznania podatkowego PIT 38, obliczanie zeznania podatkowego rocznego PIT 39, sporządzanie deklaracji PIT 38. Roczne rozliczenie zeznań PIT 36L 2020, rozliczenia zeznania podatkowego PIT 28, rozliczenia PIT Z 2019, rozliczanie formularzy PIT M 2019. Rozliczenia roczne druków PIT 36S, rozliczanie zeznania podatkowego rocznego PIT 28 2020, rozliczanie zeznań rocznych podatkowych, rozliczenia druków PIT 36LS 2019.

Dziękujemy za Twój 1% podatku !