Jak złożyć zeznanie roczne podatkowe PIT 36L 2019 – Składanie PIT M

Przekaż swój 1% na Noworudzkie Stowarzyszenie Pro Publico Bono

Ofiarując nawet niewielką kwotę na naszą działalność, udzielasz nam realnego wsparcia na działalność charytatywną oraz wspierasz naszych podopiecznych. Pamiętaj, przekazując 1% nie ponosisz żadnych kosztów, za to nasza Organizacja może wiele zyskać.

Dane naszego OPP:

  • KRS: 0000148946

  • Adres: UL. RYNEK 1/1, 57-400 NOWA RUDA
Co ważne!
Niezależnie od tego, czy zdecydujesz się przekazać 1% dla OPP, czy nie - Twój podatek będzie wynosił tyle samo. Jeżeli wyrazisz zgodę, aby przekazać 1% podatku dla OPP, wtedy urząd z należnego im podatku odejmie przysługujący 1% i przekaże wskazanej przez Ciebie w deklaracji OPP.
Zdecyduj kto dostanie 1 procent od Twojego podatku, to z reguły są nieduże kwoty, jednak kiedy jest od wielu osób wówczas nierzadko sprawia, że możliwa jest realizacja kwestii istotnych dla wszystkich. Nie należy zapominać, że przy rozliczeniu osobistego podatku dochodowego za poprzedni rok i Ty posiadasz możliwość przyjść innym z pomocą, a bezpłatny PIT 2019 Format ułatwi odprowadzić jeden procent. Program PIT 2019 Format to nie wyłącznie proste i szybkie sporządzenie rocznych deklaracji podatkowych pit za rok 2019 do rozliczania ze skarbówką, ale w dodatku możliwość wsparcia dla wybranej fundacji czy stowarzyszenia dla ich podopiecznych. Dobrze jest mieć na uwadze to, iż jeden procent należnego podatku, które oddajesz na rzecz Organizacji Pożytku Publicznego, to dla niej zasadnicze wsparcie.
Wyliczenia zeznań PIT 28, PIT WZ, sporządź zeznania podatkowe roczne PIT 37 2020. Roczne rozliczenia deklaracji PIT 36LS, składanie druku 2019, roczne zeznania PIT 36L 2020, składanie formularzy PIT Z. Rozlicz druk PIT 36S 2020, rozliczenie rocznych zeznań 2020. Rozliczanie zeznania podatkowego, rozliczenia roczne formularzy PIT ZG, rozliczenie roczne deklaracji PIT 28B 2020. Rozliczenia druku PIT M, rozliczenia zeznania rocznego PIT 38.

Dziękujemy za Twój 1% podatku !