Wypełnianie załącznika NIP 7 – Sporządź zeznanie podatkowe roczne

Przekaż swój 1% na Instytut Aktywizacji Regionów

Ofiarując nawet niewielką kwotę na naszą działalność, udzielasz nam realnego wsparcia na działalność charytatywną oraz wspierasz naszych podopiecznych. Pamiętaj, przekazując 1% nie ponosisz żadnych kosztów, za to nasza Organizacja może wiele zyskać.

Dane naszego OPP:

  • KRS: 0000348112

  • Adres: UL. KOPERNIKA 20/3, 81-424 GDYNIA
Co ważne!
Niezależnie od tego, czy zdecydujesz się przekazać 1% dla OPP, czy nie - Twój podatek będzie wynosił tyle samo. Jeżeli wyrazisz zgodę, aby przekazać 1% podatku dla OPP, wtedy urząd z należnego im podatku odejmie przysługujący 1% i przekaże wskazanej przez Ciebie w deklaracji OPP.
Zadeklaruj kto dostanie 1 procent, to często są drobne kwoty, jednakże kiedy pochodzi od wielu osób to na ogół sprawia, że możliwe jest urzeczywistnienie istotnych dla nas problemów. Przy sporządzaniu swojego zeznania podatkowego powinno się pamiętać, że każdy płatnik podatku ma prawo przyjść innym z pomocą, a znakomity darmowy program umożliwi przekazać Twój jeden procent. Bezpłatny PIT 2019 Format program to nie jedynie proste i szybkie przygotowanie deklaracji pit 2019 oraz rozliczenia z fiskusem, to na dodatek możliwość wsparcia dla wybranej fundacji czy stowarzyszenia na ich dobroczynną działalność. Wskazane jest, aby nie zapominać o tym, iż jeden procent odpisu podatku, które odprowadzamy na rzecz OPP, to dla tych stowarzyszeń i fundacji znacząca pomoc.
Sporządzenie druków PIT Z, pobierz program do wypełnienia pit, rozliczenie roczne formularzy PIT 36S 2020. Rozlicz druk PIT O 2020, rozliczenie druku PIT B 2020, rozlicz PIT M. Rozliczenia roczne formularzy PIT M 2019, rozliczenia druków PIT 28 2020, rozlicz zeznanie roczne podatkowe PIT 36L 2020. Rozliczenia zeznania rocznego PIT 2020, rozliczanie formularza PIT 36S, rozliczenia roczne deklaracji PIT 36 2019, rozliczenia roczne druku PIT 28.

Dziękujemy za Twój 1% podatku !