Rozliczenia roczne formularza PIT D – Jak wypełnić druk PIT DS 2019

Przekaż swój 1% na Piastun-Wyrównywanie Szans

Ofiarując nawet niewielką kwotę na naszą działalność, udzielasz nam realnego wsparcia na działalność charytatywną oraz wspierasz naszych podopiecznych. Pamiętaj, przekazując 1% nie ponosisz żadnych kosztów, za to nasza Organizacja może wiele zyskać.

Dane naszego OPP:

  • KRS: 0000292978

  • Adres: UL. WOLNOŚCI 293, 41-800 ZABRZE
Co ważne!
Niezależnie od tego, czy zdecydujesz się przekazać 1% dla OPP, czy nie - Twój podatek będzie wynosił tyle samo. Jeżeli wyrazisz zgodę, aby przekazać 1% podatku dla OPP, wtedy urząd z należnego im podatku odejmie przysługujący 1% i przekaże wskazanej przez Ciebie w deklaracji OPP.
Bezpłatny PIT 2019 Format program to nie jedynie proste i szybkie sporządzenie deklaracji pit 2019 oraz rozliczenia z fiskusem, ale dodatkowo możliwość wsparcia dla konkretnej Organizacji Pożytku Publicznego na realizowane przez nie cele dobroczynne. Dobrze jest nie zapominać o tym, iż jeden procent naszego podatku, jakie przekazujesz dla Organizacji Pożytku Publicznego, to dla tych instytucji znaczne wsparcie. Podaruj część swojego podatku osobistego, to często jest to kilkuzłotowa kwota, ale kiedy jest od wielu osób wówczas na ogół sprawia, że możliwe jest urzeczywistnienie istotnych dla nas problemów. Rozliczając swój roczny osobisty podatek dochodowy tradycyjnie lub przez e-deklaracje i Ty również posiadasz możliwość nieść wsparcie osobom w potrzebie, a znakomity darmowy program umożliwi podarować Twój jeden procent.
Bezpłatny najlepszy program do wypełnienia pit-ów, wyliczenia zeznania rocznego 2019, obliczenia zeznań 2020. Składanie zeznania rocznego PIT 28 2019, roczne rozliczenie formularzy PIT 39, rozliczenia roczne zeznań podatkowych 2019. Rozliczenia formularza PIT 38, rozliczenia PIT 36L 2019. Rozliczenia roczne - załącznik PIT WZ, rozliczanie rocznego zeznania 2020, rozliczenie formularza PIT Z 2019. Rozliczanie zeznań podatkowych PIT 36 2019.

Dziękujemy za Twój 1% podatku !