Obliczenie druków PIT 28B – Wypełnij załącznik PIT O 2020

Przekaż swój 1% na Uczniowski Klub Sportowy Wodnik z Siedzibą w Zespole Szkół Sportowych w Siemianowicach Śląskich

Ofiarując nawet niewielką kwotę na naszą działalność, udzielasz nam realnego wsparcia na działalność charytatywną oraz wspierasz naszych podopiecznych. Pamiętaj, przekazując 1% nie ponosisz żadnych kosztów, za to nasza Organizacja może wiele zyskać.

Dane naszego OPP:

  • KRS: 0000227483

  • Adres: UL. MIKOŁAJA 3, 41-106 SIEMIANOWICE ŚLĄSKIE
Co ważne!
Niezależnie od tego, czy zdecydujesz się przekazać 1% dla OPP, czy nie - Twój podatek będzie wynosił tyle samo. Jeżeli wyrazisz zgodę, aby przekazać 1% podatku dla OPP, wtedy urząd z należnego im podatku odejmie przysługujący 1% i przekaże wskazanej przez Ciebie w deklaracji OPP.
Nie należy zapominać, że przy rozliczeniu osobistego podatku dochodowego za poprzedni rok Ty także posiadasz możliwość nieść wsparcie osobom w potrzebie, a bezpłatny PIT 2019 Format umożliwi przekazać jeden procent. Program PIT 2019 Format to nie wyłącznie szybkie i pewne wypełnienie rocznych zeznań podatkowych pit 2020 i rozliczenie podatku dochodowego, to jeszcze sposobność udzielenia wsparcia na rzecz danej OPP na realizowane przez nie cele dobroczynne. Byłoby wskazane nie zapominać o tym, iż jeden procent odpisu podatku, jakie przeznaczamy na OPP, to dla tych fundacji i stowarzyszeń niemałe wsparcie. Podziel się swoim podatkiem dochodowym, to z reguły jest to nieznaczna kwota, ale kiedy pochodzi od wielu osób wówczas w większości przypadków ułatwia wypełnienie istotnych dla nas problemów.
Rozliczenie roczne formularzy PIT 36 2020, rozlicz druki PIT 36LS. Rozliczenie druku PIT 38, rozliczanie zeznania podatkowego PIT 39 2019, rozliczanie zeznań rocznych PIT 37. Rozliczenia roczne zeznania podatkowego PIT 37, rozliczenia formularza, rozliczenia formularzy PIT DS 2019. Rozliczenia roczne - PIT ZG, rozliczenia roczne deklaracji PIT 36 2020. Rozliczanie rocznych zeznań podatkowych PIT 2020, rozliczenia roczne formularza PIT O.

Dziękujemy za Twój 1% podatku !