Rozliczenia roczne formularzy PIT 28A 2018 – Zeznanie PIT 28

Przekaż swój 1% na Fundacja dla Dzieci Niepełnosprawnych Bank Brzdąca

Ofiarując nawet niewielką kwotę na naszą działalność, udzielasz nam realnego wsparcia na działalność charytatywną oraz wspierasz naszych podopiecznych. Pamiętaj, przekazując 1% nie ponosisz żadnych kosztów, za to nasza Organizacja może wiele zyskać.

Dane naszego OPP:

  • KRS: 0000294908

Co ważne!
Niezależnie od tego, czy zdecydujesz się przekazać 1% dla OPP, czy nie - Twój podatek będzie wynosił tyle samo. Jeżeli wyrazisz zgodę, aby przekazać 1% podatku dla OPP, wtedy urząd z należnego im podatku odejmie przysługujący 1% i przekaże wskazanej przez Ciebie w deklaracji OPP.
Miej wpływ na to kto dostanie 1 %, to z reguły są drobne kwoty, ale kiedy pochodzi od wielu osób wówczas przyczynia się do zaspokojenia oczekiwań w zakresie istotnych dla nas problemów. Rozliczając swój roczny osobisty podatek dochodowy tradycyjnie lub przez e-deklaracje, każdy płatnik podatku ma sposobność udzielić wsparcia, a sprawdzony, dobry program PIT 2018 uprości ofiarować Twój 1 %. Darmowy PIT Format program to nie jedynie szybkie i pewne sporządzenie rocznych deklaracji podatkowych pit za rok 2018 oraz rozliczenie podatkowe, ale też możliwość pomocy dla wybranej fundacji czy stowarzyszenia na ich prospołeczną działalność. Byłoby wskazane nie zapominać o tym, iż jeden procent naszego podatku, jakie przekazujesz na rzecz Organizacji Pożytku Publicznego, to dla nich znaczne wsparcie.
Wypełnij formularze PIT 36S, rozlicz zeznanie podatkowe roczne PIT 36L 2019, pobierz sprawdzony program do rozliczeń pit 2019. Składanie załącznika NIP 7, jak rozliczyć zeznanie roczne podatkowe PIT 38 2018, jak obliczyć druk PIT 28B, złożenie rocznych zeznań PIT 28. Prosty program do rozliczeń pit, rozliczenia deklaracji. Obliczenie PIT 39 2018, rozliczenie roczne PIT BR 2018, jak wyliczyć zeznania roczne podatkowe PIT 28 2018. Jak obliczyć deklaracje PIT 28.

Dziękujemy za Twój 1% podatku !