Składanie formularzy PIT 36LS – Jak obliczyć PIT 28A

Przekaż swój 1% na Stowarzyszenie Nowy Dom

Ofiarując nawet niewielką kwotę na naszą działalność, udzielasz nam realnego wsparcia na działalność charytatywną oraz wspierasz naszych podopiecznych. Pamiętaj, przekazując 1% nie ponosisz żadnych kosztów, za to nasza Organizacja może wiele zyskać.

Dane naszego OPP:

  • KRS: 0000309958

  • Adres: NAGAWCZYNA 177, 39-200 NAGAWCZYNA
Co ważne!
Niezależnie od tego, czy zdecydujesz się przekazać 1% dla OPP, czy nie - Twój podatek będzie wynosił tyle samo. Jeżeli wyrazisz zgodę, aby przekazać 1% podatku dla OPP, wtedy urząd z należnego im podatku odejmie przysługujący 1% i przekaże wskazanej przez Ciebie w deklaracji OPP.
Bezpłatny PIT 2019 Format to nie wyłącznie proste i szybkie sporządzenie rocznych deklaracji podatkowych pit za rok 2019 oraz rozliczenia z fiskusem, to na dodatek możliwość wsparcia dla konkretnej Organizacji Pożytku Publicznego na ich prospołeczną działalność. Dobrze jest nie zapominać o tym, iż 1 procent Twojego podatku, które przekazujesz na rzecz Organizacji Pożytku Publicznego, to dla nich niemałe wsparcie. Miej wpływ na to kto dostanie 1 %, to często są nieduże kwoty, jednakże kiedy pochodzi od wielu osób to nierzadko sprawia, że możliwa jest realizacja kwestii istotnych dla wszystkich. Nie należy zapominać, że przy rozliczeniu osobistego podatku dochodowego za poprzedni rok, każdy płatnik podatku ma prawo przyjść innym z pomocą, a darmowy program PIT Format 2019 usprawni podarować jeden procent.
Jak rozliczyć zeznanie podatkowe roczne PIT 28 2020, wylicz zeznania roczne podatkowe PIT. Obliczenie formularza PIT M 2019, sporządzanie druku PIT WZ 2019, rozlicz deklaracje PIT ZG, rozliczenie roczne PIT D. Rozlicz formularz PIT M, rozliczenie zeznania PIT 37. Roczne rozliczenie formularza PIT 39 2020, rozliczenie roczne - załączniki PIT BR 2019, rozlicz zeznanie roczne podatkowe PIT 36, rozliczenia zeznania podatkowego PIT 38 2019.

Dziękujemy za Twój 1% podatku !