Pobierz polecany program PIT format 2019 – Rozlicz deklaracje PIT B

Przekaż swój 1% na Stowarzyszenie na Rzecz Domu Pomocy Społecznej im. Św. Brata Alberta w Krakowie Oraz Osób Niepełnosprawnych

Ofiarując nawet niewielką kwotę na naszą działalność, udzielasz nam realnego wsparcia na działalność charytatywną oraz wspierasz naszych podopiecznych. Pamiętaj, przekazując 1% nie ponosisz żadnych kosztów, za to nasza Organizacja może wiele zyskać.

Dane naszego OPP:

  • KRS: 0000327330

  • Adres: UL. NOWACZYŃSKIEGO 1, 30-336 KRAKÓW
Co ważne!
Niezależnie od tego, czy zdecydujesz się przekazać 1% dla OPP, czy nie - Twój podatek będzie wynosił tyle samo. Jeżeli wyrazisz zgodę, aby przekazać 1% podatku dla OPP, wtedy urząd z należnego im podatku odejmie przysługujący 1% i przekaże wskazanej przez Ciebie w deklaracji OPP.
Dobrze jest pamiętać o tym, że 1 procent należnego odpisu podatku, które oddajesz na rzecz Organizacji Pożytku Publicznego, to dla niej znaczne wsparcie. Miej wpływ na to kto dostanie 1 %, to często są małe kwoty, ale kiedy pochodzi od wielu osób wówczas przyczynia się do zaspokojenia oczekiwań w zakresie kwestii istotnych dla wszystkich. Nie należy zapominać, że przy rozliczeniu osobistego podatku dochodowego za poprzedni rok również i TY posiadasz możliwość dać radość potrzebującym, a znakomity program PIT Format 2020 umożliwi przekazać Twój 1 procent. Program PIT 2019 Format to nie wyłącznie proste i szybkie sporządzenie rocznych deklaracji podatkowych pit za rok 2019 oraz rozliczenia z fiskusem, ale też sposobność udzielenia pomocy na rzecz danej OPP celem wykonania ich zadań statutowych.
Wyliczenia zeznania podatkowego PIT 28 2019, obliczanie formularzy PIT ZG 2020, sporządzanie zeznania podatkowego rocznego 2019. Roczne rozliczenia - załączniki PIT DS 2020, składanie deklaracji ZAP 3, roczne rozliczenie zeznań PIT 28 2019. Sporządzenie formularza PIT Z, pobierz sprawdzony program do wypełnienia pit 2019, rozliczenie roczne zeznań PIT 37 2019. Rozlicz formularze PIT 36LS, rozliczenia roczne formularza PIT O 2020.

Dziękujemy za Twój 1% podatku !