Wypełnienie zeznania podatkowego rocznego PIT 36 – PIT OP

Przekaż swój 1% na Fundacja Edukacyjna Jacka Kuronia

Ofiarując nawet niewielką kwotę na naszą działalność, udzielasz nam realnego wsparcia na działalność charytatywną oraz wspierasz naszych podopiecznych. Pamiętaj, przekazując 1% nie ponosisz żadnych kosztów, za to nasza Organizacja może wiele zyskać.

Dane naszego OPP:

  • KRS: 0000221831

  • Adres: UL. MICKIEWICZA 27/64, 01-562 WARSZAWA
Co ważne!
Niezależnie od tego, czy zdecydujesz się przekazać 1% dla OPP, czy nie - Twój podatek będzie wynosił tyle samo. Jeżeli wyrazisz zgodę, aby przekazać 1% podatku dla OPP, wtedy urząd z należnego im podatku odejmie przysługujący 1% i przekaże wskazanej przez Ciebie w deklaracji OPP.
Podaruj część swojego podatku osobistego, to na ogół są nieduże kwoty, ale kiedy jest od wielu osób wówczas nierzadko sprawia, że możliwa jest realizacja kwestii istotnych dla wszystkich. Sporządzając deklaracje rozliczeniowe podatku dochodowego PIT za zeszły rok Ty także masz sposobność dać radość potrzebującym, a znakomity darmowy program ułatwi odprowadzić Twój jeden procent. Bezpłatny PIT 2019 Format to nie wyłącznie szybkie i pewne sporządzenie zeznań podatkowych za rok 2019 i rozliczanie z Urzędem Skarbowym, ale w dodatku możliwość wsparcia dla konkretnej Organizacji Pożytku Publicznego na ich dobroczynną działalność. Powinno się przypomnieć sobie, że jeden procent naszego podatku, które oddajesz na rzecz Organizacji Pożytku Publicznego, to dla niej ogromne wsparcie.
Wypełnij druki PIT Z 2020, jak wypełnić zeznanie podatkowe PIT 2020, wylicz zeznanie roczne podatkowe PIT 37, obliczenie PIT 28B 2019. Sporządzenie formularzy PIT DS, roczne rozliczenia zeznań podatkowych PIT 38 2019, rozliczenie rocznego zeznania podatkowego PIT 28. Rozlicz PIT 36S 2020, rozliczenie zeznań rocznych PIT 37. Rozlicz zeznania roczne podatkowe PIT 2019, rozliczenie roczne druków PIT BR 2020, rozliczanie druków PIT 36LS.

Dziękujemy za Twój 1% podatku !