Jak złożyć formularz NIP 7 – Rozlicz zeznanie podatkowe PIT 36

Przekaż swój 1% na Bonifraterska Fundacja Dobroczynna

Ofiarując nawet niewielką kwotę na naszą działalność, udzielasz nam realnego wsparcia na działalność charytatywną oraz wspierasz naszych podopiecznych. Pamiętaj, przekazując 1% nie ponosisz żadnych kosztów, za to nasza Organizacja może wiele zyskać.

Dane naszego OPP:

  • KRS: 0000487244

  • Adres: UL. BONIFRATERSKA 33, 32-031 KONARY
Co ważne!
Niezależnie od tego, czy zdecydujesz się przekazać 1% dla OPP, czy nie - Twój podatek będzie wynosił tyle samo. Jeżeli wyrazisz zgodę, aby przekazać 1% podatku dla OPP, wtedy urząd z należnego im podatku odejmie przysługujący 1% i przekaże wskazanej przez Ciebie w deklaracji OPP.
Wypełniając komplet formularzy podatkowe i załączników za ubiegły rok i Ty również posiadasz możliwość nieść wsparcie osobom w potrzebie, a znakomity program PIT Format 2019 ułatwi odprowadzić jeden procent. Darmowy PIT 2018 Format program to nie jedynie szybkie i pewne wypełnienie rocznych zeznań podatkowych za 2018 rok i rozliczanie z Urzędem Skarbowym, to poza tym sposobność udzielenia pomocy na rzecz danej OPP w celu na działalności charytatywnej. Byłoby wskazane przypomnieć sobie, że jeden procent odpisu podatku, które odprowadzamy na rzecz OPP, to dla tych stowarzyszeń i fundacji zasadnicze wsparcie. Przekaż część należnego podatku dochodowego, to z reguły są nieduże kwoty, ale kiedy pochodzi od wielu osób wówczas bardzo często sprawia, że możliwa jest wykonanie nieobojętnych nam spraw.
Wyliczenie zeznania PIT 39, najlepszy program do wypełnienia pitów 2019, sporządzenie rocznych zeznań PIT 36L 2019. Polecany program pit 2019, składanie zeznań PIT 2018, roczne rozliczenie druku PIT O 2018. Rozliczenie roczne deklaracji PIT M, rozlicz zeznanie roczne PIT 36L. Rozliczenia PIT 28A 2019, rozliczenia roczne - załącznik PIT MIT, rozliczenia roczne deklaracji PIT M 2019. Rozliczanie rocznych zeznań PIT 39 2018, rozliczenie roczne - PIT BR.

Dziękujemy za Twój 1% podatku !