Rozlicz druki PIT 2019 – Oblicz zeznania roczne PIT 28

Przekaż swój 1% na Lubelskie Stowarzyszenie na Rzecz Opieki Długoterminowej i Pomocy Społecznej Opiekun

Ofiarując nawet niewielką kwotę na naszą działalność, udzielasz nam realnego wsparcia na działalność charytatywną oraz wspierasz naszych podopiecznych. Pamiętaj, przekazując 1% nie ponosisz żadnych kosztów, za to nasza Organizacja może wiele zyskać.

Dane naszego OPP:

  • KRS: 0000251657

  • Adres: UL. TUMIDAJSKIEGO 2, 20-247 LUBLIN
Co ważne!
Niezależnie od tego, czy zdecydujesz się przekazać 1% dla OPP, czy nie - Twój podatek będzie wynosił tyle samo. Jeżeli wyrazisz zgodę, aby przekazać 1% podatku dla OPP, wtedy urząd z należnego im podatku odejmie przysługujący 1% i przekaże wskazanej przez Ciebie w deklaracji OPP.
Darmowy PIT 2019 Format program to nie jedynie szybkie i pewne wypełnienie rocznych zeznań podatkowych za 2019 rok oraz rozliczenia z fiskusem, ale też sposobność udzielenia pomocy dla wybranej fundacji czy stowarzyszenia na realizowane przez nie cele dobroczynne. Wskazane jest, aby nie zapominać o tym, iż jeden procent naszego podatku, które przeznaczamy na rzecz OPP, to dla tych stowarzyszeń i fundacji niemałe wsparcie. Zdecyduj kto dostanie 1 procent od Twojego podatku, to na ogół jest to nieznaczna kwota, ale kiedy jest od wielu osób wówczas zazwyczaj umożliwia spełnienie w zakresie znaczących dla nas spraw. Nie należy zapominać, że przy rozliczeniu osobistego podatku dochodowego za poprzedni rok Ty także masz sposobność nieść wsparcie osobom w potrzebie, a bezpłatny PIT 2019 Format uprości ofiarować Twój 1 %.
Darmowy prosty program pit-y, wypełnij deklaracje PIT 36L. Oblicz druki PIT 28B, sporządzanie zeznania rocznego PIT 2019, roczne rozliczenia - załącznik PIT M, rozliczenie roczne deklaracji PIT 37. Rozlicz zeznanie podatkowe roczne PIT 36 2019, rozliczenia zeznań PIT 36L 2019, rozliczanie druku PIT DS 2020. Rozliczanie formularzy PIT DS, rozliczenia roczne druku PIT 37. Rozliczanie zeznania rocznego 2019, rozliczenia roczne zeznania PIT 36L.

Dziękujemy za Twój 1% podatku !