Złożenie rocznego zeznania 2019 – Roczne rozliczenie formularzy PIT 36

Przekaż swój 1% na Bank Żywności w Krakowie

Ofiarując nawet niewielką kwotę na naszą działalność, udzielasz nam realnego wsparcia na działalność charytatywną oraz wspierasz naszych podopiecznych. Pamiętaj, przekazując 1% nie ponosisz żadnych kosztów, za to nasza Organizacja może wiele zyskać.

Dane naszego OPP:

  • KRS: 0000143611

  • Adres: UL. ZABŁOCIE 20/22, 30-701 KRAKÓW
Co ważne!
Niezależnie od tego, czy zdecydujesz się przekazać 1% dla OPP, czy nie - Twój podatek będzie wynosił tyle samo. Jeżeli wyrazisz zgodę, aby przekazać 1% podatku dla OPP, wtedy urząd z należnego im podatku odejmie przysługujący 1% i przekaże wskazanej przez Ciebie w deklaracji OPP.
Bezpłatny PIT 2018 Format program to nie jedynie szybkie i pewne wypełnienie zeznań podatkowych za rok 2018 oraz rozliczenia z fiskusem, ale dodatkowo możliwość wsparcia dla konkretnej Organizacji Pożytku Publicznego na realizowane przez nie cele dobroczynne. Powinno się mieć na uwadze to, iż jeden procent należnego podatku, które odprowadzamy dla Organizacji Pożytku Publicznego, to dla tych instytucji duże wsparcie. Podziel się swoim podatkiem dochodowym, to na ogół jest to nieznaczna kwota, ale kiedy jest od wielu osób wówczas w większości przypadków ułatwia wypełnienie decydujących obowiązków organizacji. Wypełniając komplet formularzy podatkowe i załączników za ubiegły rok każdy płatnik podatku może nieść wsparcie osobom w potrzebie, a znakomity program PIT Format 2019 umożliwi podarować Twój jeden procent.
Wypełnienie rocznego zeznania podatkowego PIT 36, łatwy program do rozliczania pit-ów 2019, sporządzenie formularzy PIT 28B. Pobierz wiarygodny program do wypełniania pitów, rozliczenie roczne zeznań podatkowych PIT 37, rozliczanie zeznania PIT. Rozliczenia roczne formularzy PIT 28B 2019, rozliczenia deklaracji PIT 39. Rozliczenia druku PIT 36L 2019, rozliczenia formularzy PIT 28A, rozliczenia PIT ZG 2019, rozliczenia roczne - załączniki PIT OP 2019.

Dziękujemy za Twój 1% podatku !