Rozliczenia roczne PIT ZG 2018 – Jak wypełnić formularz PIT B

Przekaż swój 1% na Anima Humana

Ofiarując nawet niewielką kwotę na naszą działalność, udzielasz nam realnego wsparcia na działalność charytatywną oraz wspierasz naszych podopiecznych. Pamiętaj, przekazując 1% nie ponosisz żadnych kosztów, za to nasza Organizacja może wiele zyskać.

Dane naszego OPP:

  • KRS: 0000448977

  • Adres: UL. PODGÓRNA 3 C, 43-195 MIKOŁÓW
Co ważne!
Niezależnie od tego, czy zdecydujesz się przekazać 1% dla OPP, czy nie - Twój podatek będzie wynosił tyle samo. Jeżeli wyrazisz zgodę, aby przekazać 1% podatku dla OPP, wtedy urząd z należnego im podatku odejmie przysługujący 1% i przekaże wskazanej przez Ciebie w deklaracji OPP.
Powinno się pamiętać o tym, że 1 procent należnego odpisu podatku, które przekazujesz dla Organizacji Pożytku Publicznego, to dla tych instytucji znaczne wsparcie. Zdecyduj kto dostanie 1 procent od Twojego podatku, to często jest to kilkuzłotowa kwota, ale kiedy pochodzi od wielu osób wówczas przyczynia się do zaspokojenia oczekiwań w zakresie znaczących dla nas spraw. Sporządzając deklaracje rozliczeniowe podatku dochodowego PIT za zeszły rok każdy płatnik podatku ma sposobność dać radość potrzebującym, a znakomity program PIT Format 2019 uprości ofiarować 1 procent. Program PIT 2018 Format to nie wyłącznie szybkie i pewne sporządzenie rocznych pitów za 2018 do rozliczania ze skarbówką, ale w dodatku sposobność udzielenia pomocy dla konkretnej Organizacji Pożytku Publicznego dla ich podopiecznych.
Wypełnij zeznanie roczne podatkowe PIT 28 2018, pobierz bezpłatny program do wypełniania pitów, jak wypełnić deklaracje PIT O. Rozliczenia formularza PIT ZG, roczne rozliczenie - załącznik PIT BR 2019, jak wypełnić zeznania PIT 38 2018. Rozliczenia druków PIT 2K, złóż druk PIT DS 2019, obliczenia formularza PIT ZG 2019. Obliczenia zeznania PIT, jak złożyć załączniki PIT 2K, roczne rozliczenia druku PIT M 2019, wyliczenie zeznania rocznego PIT 39 2018.

Dziękujemy za Twój 1% podatku !