Obliczenie rocznego zeznania podatkowego PIT 36 – Rozlicz PIT ZG 2019

Przekaż swój 1% na Fundacja Irasiad - Zagubionym

Ofiarując nawet niewielką kwotę na naszą działalność, udzielasz nam realnego wsparcia na działalność charytatywną oraz wspierasz naszych podopiecznych. Pamiętaj, przekazując 1% nie ponosisz żadnych kosztów, za to nasza Organizacja może wiele zyskać.

Dane naszego OPP:

  • KRS: 0000315823

  • Adres: UL. DAMROKI 91/2, 80-177 GDAŃSK
Co ważne!
Niezależnie od tego, czy zdecydujesz się przekazać 1% dla OPP, czy nie - Twój podatek będzie wynosił tyle samo. Jeżeli wyrazisz zgodę, aby przekazać 1% podatku dla OPP, wtedy urząd z należnego im podatku odejmie przysługujący 1% i przekaże wskazanej przez Ciebie w deklaracji OPP.
Program PIT 2019 Format to nie wyłącznie szybkie i pewne wypełnienie rocznych zeznań podatkowych pit 2020 do rozliczania ze skarbówką, to jeszcze możliwość pomocy dla wybranej fundacji czy stowarzyszenia w celu na działalności charytatywnej. Wskazane jest, aby przypomnieć sobie, że 1 procent należnego odpisu podatku, które oddajesz na rzecz OPP, to dla tych stowarzyszeń i fundacji pokaźna pomoc. Podziel się swoim podatkiem dochodowym, to na ogół są drobne kwoty, jednak kiedy jest od wielu osób wówczas przyczynia się do zaspokojenia oczekiwań w zakresie istotnych dla nas problemów. Rozliczając swój roczny osobisty podatek dochodowy tradycyjnie lub przez e-deklaracje, Ty także posiadasz możliwość udzielić wsparcia, a darmowy program PIT Format 2019 umożliwi przekazać Twój 1%.
Wyliczenia druku, oblicz zeznania roczne PIT 36. Sporządzanie formularzy PIT 36S 2020, pobierz prosty program do rozliczenia pitów 2019. Składanie załącznika PIT BR 2019, polecany program do sporządzania pit-ów 2019, rozliczenie zeznań rocznych PIT, roczne rozliczenie druku PIT 37 2019. Rozliczenia rocznych zeznań 2019, wypełnienie załączników PIT MIT. Roczne rozliczenia formularzy, wypełnij zeznanie PIT 36, jak złożyć formularze PIT 28.

Dziękujemy za Twój 1% podatku !