Jak sporządzić druk PIT – Jak rozliczyć formularze PIT 36LS

Przekaż swój 1% na Fundacja Ekologiczna Ekoterm Silesia

Ofiarując nawet niewielką kwotę na naszą działalność, udzielasz nam realnego wsparcia na działalność charytatywną oraz wspierasz naszych podopiecznych. Pamiętaj, przekazując 1% nie ponosisz żadnych kosztów, za to nasza Organizacja może wiele zyskać.

Dane naszego OPP:

  • KRS: 0000034528

  • Adres: UL. PODMIEJSKA 7, 44-207 RYBNIK
Co ważne!
Niezależnie od tego, czy zdecydujesz się przekazać 1% dla OPP, czy nie - Twój podatek będzie wynosił tyle samo. Jeżeli wyrazisz zgodę, aby przekazać 1% podatku dla OPP, wtedy urząd z należnego im podatku odejmie przysługujący 1% i przekaże wskazanej przez Ciebie w deklaracji OPP.
Przekaż część należnego podatku dochodowego, to na ogół są małe kwoty, jednakże kiedy pochodzi od wielu osób to nierzadko sprawia, że możliwa jest realizacja ważnych dla nas zagadnień. Nie należy zapominać, że przy rozliczeniu osobistego podatku dochodowego za poprzedni rok, każdy płatnik podatku może przyjść innym z pomocą, a sprawdzony, dobry program PIT 2018 usprawni podarować jeden procent. Program PIT 2018 Format to nie wyłącznie proste i szybkie sporządzenie rocznych pitów 2019 i rozliczanie z Urzędem Skarbowym, ale w dodatku możliwość wsparcia dla wybranej fundacji czy stowarzyszenia na ich prospołeczną działalność. Powinno się przypomnieć sobie, że jeden procent należnego podatku, jakie przekazujesz na rzecz OPP, to dla tych stowarzyszeń i fundacji znacząca pomoc.
Oblicz formularz PIT 37 2018, sporządzanie zeznania podatkowego rocznego 2018, roczne rozliczenia deklaracji PIT 36 2018. Składanie deklaracji PIT ZG 2018, rozliczanie deklaracji PIT 28B 2018, rozliczenia zeznania rocznego. Rozliczenia roczne - PIT ZG 2018, rozliczenia roczne deklaracji PIT 36L, rozliczanie rocznych zeznań podatkowych PIT 36. Rozliczenia roczne formularza PIT O 2018, rozliczenia roczne PIT BR 2018, rozliczenia druku PIT.

Dziękujemy za Twój 1% podatku !