Jak sporządzić formularz ZAP 3 – Złożenie PIT 2019 – Rozliczenia PIT

Przekaż swój 1% na Fundacja Inicjatyw na Rzecz Niepełnosprawnych Pro Omnibus

Ofiarując nawet niewielką kwotę na naszą działalność, udzielasz nam realnego wsparcia na działalność charytatywną oraz wspierasz naszych podopiecznych. Pamiętaj, przekazując 1% nie ponosisz żadnych kosztów, za to nasza Organizacja może wiele zyskać.

Dane naszego OPP:

  • KRS: 0000040023

  • Adres: UL. ALEKSANDRÓW 5 A, 87-720 NOWY CIECHOCINEK
Co ważne!
Niezależnie od tego, czy zdecydujesz się przekazać 1% dla OPP, czy nie - Twój podatek będzie wynosił tyle samo. Jeżeli wyrazisz zgodę, aby przekazać 1% podatku dla OPP, wtedy urząd z należnego im podatku odejmie przysługujący 1% i przekaże wskazanej przez Ciebie w deklaracji OPP.
Byłoby wskazane nie zapominać o tym, iż 1 procent należnego odpisu podatku, które przekazujesz dla Organizacji Pożytku Publicznego, to dla tych instytucji poważna pomoc. Miej wpływ na to kto dostanie 1 %, to na ogół jest to kilkuzłotowa kwota, jednakże kiedy pochodzi od wielu osób to przyczynia się do zaspokojenia oczekiwań w zakresie kwestii istotnych dla wszystkich. Przy sporządzaniu swojego zeznania podatkowego powinno się pamiętać, że również i TY posiadasz możliwość przyjść innym z pomocą, a sprawdzony, dobry program PIT 2018 uprości ofiarować Twój 1 %. PIT 2018 Format program to nie jedynie szybkie i pewne wypełnienie deklaracji podatkowych pit 2019 i rozliczanie z Urzędem Skarbowym, to również sposobność udzielenia wsparcia na rzecz danej OPP na ich dobroczynną działalność.
Wyliczenie zeznań rocznych podatkowych 2019, oblicz druki PIT 37 2019, sporządzenie zeznania PIT 28 2018, pobierz dobry program do rozliczania pit 2019. Składanie deklaracji PIT 36LS 2018, rozlicz zeznanie roczne PIT 2018. Rozliczenia zeznania podatkowego PIT, rozliczanie druku PIT O, rozliczenia roczne - załączniki PIT MIT. Rozliczanie rocznego zeznania podatkowego PIT 2018, rozliczenia roczne formularza PIT 28A, rozliczenia roczne formularzy PIT Z.

Dziękujemy za Twój 1% podatku !