Wyliczenia formularza PIT 38 2018 – Jak sporządzić zeznanie PIT 36

Przekaż swój 1% na Fundacja Krzyżowa dla Porozumienia Europejskiego

Ofiarując nawet niewielką kwotę na naszą działalność, udzielasz nam realnego wsparcia na działalność charytatywną oraz wspierasz naszych podopiecznych. Pamiętaj, przekazując 1% nie ponosisz żadnych kosztów, za to nasza Organizacja może wiele zyskać.

Dane naszego OPP:

  • KRS: 0000084948

  • Adres: UL. ŚWIDNICA 7, 58-112 KRZYŻOWA
Co ważne!
Niezależnie od tego, czy zdecydujesz się przekazać 1% dla OPP, czy nie - Twój podatek będzie wynosił tyle samo. Jeżeli wyrazisz zgodę, aby przekazać 1% podatku dla OPP, wtedy urząd z należnego im podatku odejmie przysługujący 1% i przekaże wskazanej przez Ciebie w deklaracji OPP.
Powinno się nie zapominać o tym, iż jeden procent odpisu podatku, jakie przeznaczamy dla Organizacji Pożytku Publicznego, to dla tych instytucji olbrzymia pomoc. Zdecyduj kto dostanie 1 procent od Twojego podatku, to na ogół jest to nieznaczna kwota, jednak kiedy pochodzi od wielu osób to często przyczynia się do umożliwienia realizacji znaczących dla nas spraw. Przygotowując deklaracje podatkowe obejmujące Twoje zeszłoroczne dochody także i TY posiadasz możliwość przyjść innym z pomocą, a darmowy program PIT Format 2018 umożliwi przekazać Twój 1 procent. PIT 2018 Format program to nie jedynie szybkie i pewne wypełnienie rocznych pitów za 2018 i rozliczanie z Urzędem Skarbowym, to poza tym sposobność udzielenia pomocy dla konkretnej Organizacji Pożytku Publicznego na ich dobroczynną działalność.
Jak wyliczyć deklarację PIT O 2018, wylicz deklaracje PIT M, obliczenia PIT 39 2019. Składanie rocznego zeznania podatkowego PIT 38 2019, rozlicz formularze PIT ZG. Rozliczenia roczne formularza PIT B 2018, rozlicz zeznania podatkowe roczne PIT 38 2019, rozliczenia roczne zeznań podatkowych PIT 28, rozliczenia formularza PIT B. Rozliczanie druku PIT 38 2019, rozliczenia roczne - załącznik PIT ZG, rozliczanie rocznego zeznania PIT 36.

Dziękujemy za Twój 1% podatku !