Złożenie deklaracji PIT BR – Obliczenie rocznego zeznania PIT 36L 2019

Przekaż swój 1% na Fundacja Ochrony Zdrowia Szpitala Miejskiego w Sosnowcu Zdrowie

Ofiarując nawet niewielką kwotę na naszą działalność, udzielasz nam realnego wsparcia na działalność charytatywną oraz wspierasz naszych podopiecznych. Pamiętaj, przekazując 1% nie ponosisz żadnych kosztów, za to nasza Organizacja może wiele zyskać.

Dane naszego OPP:

  • KRS: 0000037538

  • e-mail: apeczkowska@wp.pl
  • Telefon: 324130181
  • Adres: UL. ZEGADŁOWICZA 3, 41-200 SOSNOWIEC
Co ważne!
Niezależnie od tego, czy zdecydujesz się przekazać 1% dla OPP, czy nie - Twój podatek będzie wynosił tyle samo. Jeżeli wyrazisz zgodę, aby przekazać 1% podatku dla OPP, wtedy urząd z należnego im podatku odejmie przysługujący 1% i przekaże wskazanej przez Ciebie w deklaracji OPP.
Byłoby wskazane przypomnieć sobie, że 1 procent naszych podatków, jakie odprowadzamy na rzecz Organizacji Pożytku Publicznego, to dla nich istotna pomoc. Zadeklaruj kto dostanie 1 procent, to często jest to nieznaczna kwota, ale kiedy pochodzi od wielu osób wówczas przyczynia się do zaspokojenia oczekiwań w zakresie znaczących dla nas spraw. Przy sporządzaniu swojego zeznania podatkowego powinno się pamiętać, że również i TY posiadasz możliwość nieść wsparcie osobom w potrzebie, a sprawdzony, dobry program PIT 2018 ułatwi odprowadzić Twój jeden procent. Darmowy PIT Format program to nie jedynie szybkie i pewne sporządzenie rocznych deklaracji podatkowych pit za rok 2018 oraz rozliczenie podatkowe, to także możliwość wsparcia na rzecz danej OPP na realizowane przez nie cele dobroczynne.
Wypełnienie zeznań rocznych podatkowych, jak złożyć formularze PIT 39, sporządzanie zeznania PIT 37. Roczne rozliczenie druku PIT 36 2019, rozliczenie roczne - załączniki PIT BR. Roczne rozliczenie PIT Z, rozliczenia zeznania podatkowego PIT 38. Rozliczanie druku PIT 36L, rozliczenie druków PIT 28A 2019. Rozlicz formularz PIT 36S, rozliczenie zeznania podatkowego rocznego PIT 38, roczne rozliczenie formularza PIT 28. Składanie druków PIT 2K 2019.

Dziękujemy za Twój 1% podatku !