Sporządź załącznik PIT Z 2019 – Jak wypełnić druki PIT BR 2018

Przekaż swój 1% na Fundacja Promocji Twórców Kultury i Sztuki im. Andrzeja Zauchy

Ofiarując nawet niewielką kwotę na naszą działalność, udzielasz nam realnego wsparcia na działalność charytatywną oraz wspierasz naszych podopiecznych. Pamiętaj, przekazując 1% nie ponosisz żadnych kosztów, za to nasza Organizacja może wiele zyskać.

Dane naszego OPP:

  • KRS: 0000113671

  • Adres: UL. MICKIEWICZA 8, 39-300 MIELEC
Co ważne!
Niezależnie od tego, czy zdecydujesz się przekazać 1% dla OPP, czy nie - Twój podatek będzie wynosił tyle samo. Jeżeli wyrazisz zgodę, aby przekazać 1% podatku dla OPP, wtedy urząd z należnego im podatku odejmie przysługujący 1% i przekaże wskazanej przez Ciebie w deklaracji OPP.
PIT 2018 Format program to nie jedynie szybkie i pewne wypełnienie rocznych pitów za 2018 oraz rozliczenia z fiskusem, to na dodatek możliwość wsparcia dla wybranej fundacji czy stowarzyszenia celem wykonania ich zadań statutowych. Dobrze jest nie zapominać o tym, iż jeden procent należnego podatku, które przekazujesz na rzecz Organizacji Pożytku Publicznego, to dla nich istotna pomoc. Podziel się swoim podatkiem dochodowym, to często jest to nieznaczna kwota, ale kiedy jest od wielu osób wówczas w większości przypadków ułatwia wypełnienie zadań doniosłych dla wielu osób. Nie należy zapominać, że przy rozliczeniu osobistego podatku dochodowego za poprzedni rok, każdy płatnik podatku ma sposobność dać radość potrzebującym, a program PIT 2018 Format uprości ofiarować Twój jeden procent.
Darmowy wiarygodny program PIT Format 2019, wyliczenia zeznań podatkowych PIT 39 2019. Obliczenia zeznań rocznych PIT 39 2018, składanie zeznań rocznych PIT 28, roczne rozliczenia druków PIT O. Rozliczenie roczne druków PIT 37, rozliczanie druków PIT DS, rozliczenia zeznań rocznych podatkowych PIT 2019, rozliczanie PIT 36L 2018. Rozliczenia roczne druków PIT Z, rozliczenia roczne formularza PIT BR 2018, rozliczenia deklaracji PIT 2019.

Dziękujemy za Twój 1% podatku !