Wypełnienie druków PIT BR – Jak rozliczyć PIT ZG – Rozlicz PIT O 2018

Przekaż swój 1% na Fundacja Wspierająca Prawidłowy Rozwój Dzieci i Młodzieży Rośnij Zdrowo

Ofiarując nawet niewielką kwotę na naszą działalność, udzielasz nam realnego wsparcia na działalność charytatywną oraz wspierasz naszych podopiecznych. Pamiętaj, przekazując 1% nie ponosisz żadnych kosztów, za to nasza Organizacja może wiele zyskać.

Dane naszego OPP:

  • KRS: 0000084336

  • e-mail: biuro.fundacja@wp.pl
  • Telefon: 604120665
  • Adres: UL. NOWOWIEJSKA 9/8, 30-052 KRAKÓW
Co ważne!
Niezależnie od tego, czy zdecydujesz się przekazać 1% dla OPP, czy nie - Twój podatek będzie wynosił tyle samo. Jeżeli wyrazisz zgodę, aby przekazać 1% podatku dla OPP, wtedy urząd z należnego im podatku odejmie przysługujący 1% i przekaże wskazanej przez Ciebie w deklaracji OPP.
Zadeklaruj kto dostanie 1 procent Twojego podatku, to często są małe kwoty, jednak kiedy pochodzi od wielu osób to przyczynia się do zaspokojenia oczekiwań w zakresie nieobojętnych nam spraw. Nie należy zapominać, że przy rozliczeniu osobistego podatku dochodowego za poprzedni rok także i TY posiadasz możliwość nieść wsparcie osobom w potrzebie, a darmowy program PIT Format 2018 uprości ofiarować Twój 1 procent. Bezpłatny PIT 2018 Format program to nie jedynie łatwe i proste wypełnienie zeznań podatkowych za rok 2018 i rozliczanie z Urzędem Skarbowym, to poza tym sposobność udzielenia pomocy dla konkretnej Organizacji Pożytku Publicznego na ich dobroczynną działalność. Dobrze jest pamiętać o tym, że jeden procent należnego podatku, jakie oddajesz dla Organizacji Pożytku Publicznego, to dla tych instytucji niebagatelne wsparcie.
Wyliczenia deklaracji PIT B, obliczenia deklaracji PIT 28, składanie formularza PIT, roczne rozliczenia PIT 2018. Rozliczenie roczne zeznania PIT 28 2019, rozlicz druki PIT M. Rozliczenia roczne druku PIT Z 2018, rozliczanie zeznań podatkowych, rozliczenia deklaracji PIT D. Rozliczenia druku PIT 38 2019, rozliczanie deklaracji PIT O 2018, rozliczenia roczne - PIT M. Rozliczanie formularzy PIT 38 2018, rozliczenia roczne druków PIT ZG 2018.

Dziękujemy za Twój 1% podatku !