Polecany program do rozliczania pitów – Oblicz druk PIT 28A

Przekaż swój 1% na Gorlicki Klub Sportowy Glinik Gorlice

Ofiarując nawet niewielką kwotę na naszą działalność, udzielasz nam realnego wsparcia na działalność charytatywną oraz wspierasz naszych podopiecznych. Pamiętaj, przekazując 1% nie ponosisz żadnych kosztów, za to nasza Organizacja może wiele zyskać.

Dane naszego OPP:

  • KRS: 0000122069

Co ważne!
Niezależnie od tego, czy zdecydujesz się przekazać 1% dla OPP, czy nie - Twój podatek będzie wynosił tyle samo. Jeżeli wyrazisz zgodę, aby przekazać 1% podatku dla OPP, wtedy urząd z należnego im podatku odejmie przysługujący 1% i przekaże wskazanej przez Ciebie w deklaracji OPP.
Powinno się pamiętać o tym, że jeden procent odpisu podatku, które przeznaczamy na rzecz Organizacji Pożytku Publicznego, to dla niej zasadnicze wsparcie. Zdecyduj kto dostanie 1%, to często jest to kilkuzłotowa kwota, jednak kiedy jest od wielu osób wówczas często przyczynia się do umożliwienia realizacji kwestii istotnych dla wszystkich. Składając coroczne zeznanie podatkowe PIT, zarówno elektronicznie jaki i papierowo, Ty także masz sposobność przyjść innym z pomocą, a darmowy program PIT Format 2018 uprości ofiarować 1 procent. Darmowy PIT 2018 Format program to nie jedynie proste i szybkie sporządzenie rocznych zeznań podatkowych pit 2019 i rozliczenie podatku dochodowego, to również sposobność udzielenia pomocy dla konkretnej Organizacji Pożytku Publicznego w celu na działalności charytatywnej.
Załącznik PIT DS 2019, jak wypełnić ZAP 3 2018, sporządzenie zeznań rocznych PIT 2019, pobierz najlepszy program do rozliczenia pit 2019. Składanie druku PIT 28 2019, roczne rozliczenia PIT 36L, rozliczenie roczne formularzy PIT O 2018, rozlicz druki PIT Z. Rozliczenia roczne druków PIT M, rozliczanie zeznania rocznego PIT 36. Rozliczenia roczne PIT 36LS 2018, rozliczenia druków PIT DS 2018, rozliczanie deklaracji PIT BR. Rozliczenia PIT 36L 2019.

Dziękujemy za Twój 1% podatku !