Wylicz formularze PIT DS – Jak wypełnić druk PIT 37 2019

Przekaż swój 1% na Towarzystwo Miłośników Hokeja Polonia

Ofiarując nawet niewielką kwotę na naszą działalność, udzielasz nam realnego wsparcia na działalność charytatywną oraz wspierasz naszych podopiecznych. Pamiętaj, przekazując 1% nie ponosisz żadnych kosztów, za to nasza Organizacja może wiele zyskać.

Dane naszego OPP:

  • KRS: 0000113167

  • Adres: UL. PUŁASKIEGO 71, 41-902 BYTOM
Co ważne!
Niezależnie od tego, czy zdecydujesz się przekazać 1% dla OPP, czy nie - Twój podatek będzie wynosił tyle samo. Jeżeli wyrazisz zgodę, aby przekazać 1% podatku dla OPP, wtedy urząd z należnego im podatku odejmie przysługujący 1% i przekaże wskazanej przez Ciebie w deklaracji OPP.
Przy sporządzaniu swojego zeznania podatkowego powinno się pamiętać, że Ty również masz sposobność dać radość potrzebującym, a sprawdzony, dobry program PIT 2018 umożliwi przekazać Twój 1 procent. Program PIT 2018 Format to nie wyłącznie proste i szybkie sporządzenie rocznych zeznań podatkowych za 2018 rok i rozliczanie z Urzędem Skarbowym, to również sposobność udzielenia wsparcia dla konkretnej Organizacji Pożytku Publicznego na ich dobroczynną działalność. Byłoby wskazane nie zapominać o tym, iż jeden procent należnego podatku, które odprowadzamy dla Organizacji Pożytku Publicznego, to dla tych instytucji znacząca pomoc. Podziel się swoim podatkiem dochodowym, to często jest to nieznaczna kwota, jednak kiedy jest od wielu osób wówczas nierzadko sprawia, że możliwa jest realizacja kwestii istotnych dla wszystkich.
Bezpłatny program pit-y, wyliczenie formularza PIT 39, oblicz druki PIT 36S. Sporządzanie PIT 2018, prosty program do sporządzania pit-ów. Rozliczenie formularzy PIT 28B, roczne rozliczenia deklaracji PIT M. Rozliczenie roczne - załączniki PIT OP 2018, rozlicz deklaracje PIT 36LS 2019. Rozliczenia druków PIT 36L, rozliczenia formularza PIT ZG 2018, rozlicz zeznania PIT 36 2019. Rozliczenia roczne deklaracji PIT DS, rozliczanie druków PIT O 2018.

Dziękujemy za Twój 1% podatku !