Sporządzenie zeznania podatkowego rocznego PIT 2019 – Rozliczanie PIT Z

Przekaż swój 1,5% na Bialskopodlaskie Stowarzyszenie Amazonki

Ofiarując nawet niewielką kwotę na naszą działalność, udzielasz nam realnego wsparcia na działalność charytatywną oraz wspierasz naszych podopiecznych. Pamiętaj, przekazując 1,5% nie ponosisz żadnych kosztów, za to nasza Organizacja może wiele zyskać.

Dane naszego OPP:

  • KRS: 0000013172

  • Adres: UL. OKOPOWA 3, 21-500 BIAŁA PODLASKA
Co ważne!
Niezależnie od tego, czy zdecydujesz się przekazać 1,5% dla OPP, czy nie - Twój podatek będzie wynosił tyle samo. Jeżeli wyrazisz zgodę, aby przekazać 1,5% podatku dla OPP, wtedy urząd z należnego im podatku odejmie przysługujący 1,5% i przekaże wskazanej przez Ciebie w deklaracji OPP.
Wskazane jest, aby mieć na uwadze to, iż 1 procent Twojego podatku, które odprowadzamy na rzecz Organizacji Pożytku Publicznego, to dla niej znacząca pomoc. Miej wpływ na to kto dostanie 1 procent od podatku, to na ogół są nieduże kwoty, ale kiedy pochodzi od wielu osób wówczas bardzo często sprawia, że możliwa jest wykonanie istotnych dla nas problemów. Przystępując do rocznych rozliczeń indywidualnego podatku dochodowego i Ty również posiadasz możliwość dać radość potrzebującym, a darmowy program PIT Format 2019 ułatwi odprowadzić jeden procent. PIT 2019 Format program to nie jedynie szybkie i pewne wypełnienie rocznych deklaracji podatkowych pit za rok 2019 i rozliczenie podatku dochodowego, to również sposobność udzielenia pomocy dla wybranej fundacji czy stowarzyszenia w celu na działalności charytatywnej.
Wypełnij druki PIT 2020, jak wypełnić zeznania roczne, sporządź deklarację PIT 28A. Obliczenie formularza PIT O 2019, składanie formularza ZAP 3, rozlicz deklaracje PIT O, rozliczenia roczne deklaracji PIT 36LS. Rozliczenia roczne druku PIT 28B 2020, rozliczanie zeznania rocznego, rozliczenia deklaracji. Rozliczenia rocznego zeznania PIT 36L, rozlicz zeznanie roczne podatkowe PIT 39 2019, rozliczenia PIT 39 2020. Rozliczanie formularza PIT D 2020.

Dziękujemy za Twój 1,5% podatku !