Obliczanie zeznania rocznego PIT 37 2023 – Roczne zeznania PIT

Przekaż swój 1,5% na CENTRUM USŁUG FINANSOWO - EKONOMICZNYCH SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Ofiarując nawet niewielką kwotę na naszą działalność, udzielasz nam realnego wsparcia na działalność charytatywną oraz wspierasz naszych podopiecznych. Pamiętaj, przekazując 1,5% nie ponosisz żadnych kosztów, za to nasza Organizacja może wiele zyskać.

Dane naszego OPP:

  • KRS: 0000079460

  • Adres: UL. KAROLA MIARKI 42, 58-500 JELENIA GÓRA
Co ważne!
Niezależnie od tego, czy zdecydujesz się przekazać 1,5% dla OPP, czy nie - Twój podatek będzie wynosił tyle samo. Jeżeli wyrazisz zgodę, aby przekazać 1,5% podatku dla OPP, wtedy urząd z należnego im podatku odejmie przysługujący 1,5% i przekaże wskazanej przez Ciebie w deklaracji OPP.
Nie należy zapominać, że przy rozliczeniu osobistego podatku dochodowego za poprzedni rok także i TY masz sposobność przyjść innym z pomocą, a znakomity program PIT Format 2023 ułatwi odprowadzić Twój jeden procent. Bezpłatny program PIT 2023 Format to nie tylko proste i szybkie sporządzenie zeznań podatkowych za rok 2022 i rozliczenie podatku dochodowego, to jeszcze sposobność udzielenia wsparcia na rzecz danej OPP na działalność filantropijną. Powinno się mieć na uwadze to, iż 1 procent należnego odpisu podatku, które oddajesz na rzecz Organizacji Pożytku Publicznego, to dla nich ogromne wsparcie. Miej wpływ na to kto dostanie 1 procent od podatku, to często są małe kwoty, jednak kiedy pochodzi od wielu osób to bardzo często sprawia, że możliwa jest wykonanie znaczących dla nas spraw.
Wyliczenia zeznań rocznych podatkowych PIT, obliczanie formularza PIT B, sporządzenie deklaracji PIT OP 2023, pobierz bezpłatny program do wypełniania pit. Rozliczenie roczne formularza PIT M 2022, rozliczenia PIT B 2022, rozliczanie druków PIT 36 2023. Rozliczanie formularza PIT BR 2022, rozliczanie rocznego zeznania PIT 36 2023, rozliczenie roczne - załączniki PIT BR, rozlicz formularze PIT DS. Rozliczenia zeznania podatkowego PIT 36 2023.

Dziękujemy za Twój 1,5% podatku !