Złożenie druku PIT O 2020 – Wypełnianie deklaracji PIT 36S 2019

Przekaż swój 1,5% na Fundacja Abcxxi - Cała Polska Czyta Dzieciom

Ofiarując nawet niewielką kwotę na naszą działalność, udzielasz nam realnego wsparcia na działalność charytatywną oraz wspierasz naszych podopiecznych. Pamiętaj, przekazując 1,5% nie ponosisz żadnych kosztów, za to nasza Organizacja może wiele zyskać.

Dane naszego OPP:

  • KRS: 0000097051

  • Adres: UL. ROSOŁA 44A, 02-786 WARSZAWA
Co ważne!
Niezależnie od tego, czy zdecydujesz się przekazać 1,5% dla OPP, czy nie - Twój podatek będzie wynosił tyle samo. Jeżeli wyrazisz zgodę, aby przekazać 1,5% podatku dla OPP, wtedy urząd z należnego im podatku odejmie przysługujący 1,5% i przekaże wskazanej przez Ciebie w deklaracji OPP.
Zdecyduj kto dostanie 1 procent od Twojego podatku, to na ogół są drobne kwoty, jednakże kiedy pochodzi od wielu osób to bardzo często sprawia, że możliwa jest wykonanie nieobojętnych nam spraw. Sporządzając deklaracje rozliczeniowe podatku dochodowego PIT za zeszły rok i Ty również posiadasz możliwość nieść wsparcie osobom w potrzebie, a znakomity darmowy program uprości ofiarować jeden procent. Bezpłatny PIT 2019 Format to nie wyłącznie szybkie i pewne sporządzenie rocznych zeznań podatkowych za 2019 rok i rozliczanie z Urzędem Skarbowym, to również sposobność udzielenia wsparcia na rzecz danej OPP celem wykonania ich zadań statutowych. Byłoby wskazane nie zapominać o tym, iż 1 procent należnego odpisu podatku, które przekazujesz na rzecz Organizacji Pożytku Publicznego, to dla nich poważna pomoc.
Rozliczenie druku PIT B, rozlicz roczne zeznania PIT 38. Rozliczenia roczne formularzy PIT O 2019, rozlicz zeznanie podatkowe 2020. Rozliczenia rocznych zeznań PIT 36L, rozliczanie druku 2020, rozliczenia zeznań rocznych podatkowych PIT 39, rozliczanie PIT B. Rozliczenia roczne druku PIT 28A, rozlicz roczne zeznanie PIT 38, rozliczenia roczne PIT D 2020. Rozlicz zeznanie roczne PIT, rozliczenia formularza PIT O 2020. Rozliczenia PIT D.

Dziękujemy za Twój 1,5% podatku !