Bezpłatny najlepszy program do rozliczania pitów – Rozlicz PIT D

Przekaż swój 1% na Fundacja Dar Serc

Ofiarując nawet niewielką kwotę na naszą działalność, udzielasz nam realnego wsparcia na działalność charytatywną oraz wspierasz naszych podopiecznych. Pamiętaj, przekazując 1% nie ponosisz żadnych kosztów, za to nasza Organizacja może wiele zyskać.

Dane naszego OPP:

  • KRS: 0000104323

  • Adres: UL. PARTYZANTÓW 4, 97-200 TOMASZÓW MAZOWIECKI
Co ważne!
Niezależnie od tego, czy zdecydujesz się przekazać 1% dla OPP, czy nie - Twój podatek będzie wynosił tyle samo. Jeżeli wyrazisz zgodę, aby przekazać 1% podatku dla OPP, wtedy urząd z należnego im podatku odejmie przysługujący 1% i przekaże wskazanej przez Ciebie w deklaracji OPP.
Powinno się nie zapominać o tym, iż 1 procent należnego odpisu podatku, które przekazujesz na rzecz Organizacji Pożytku Publicznego, to dla nich zasadnicze wsparcie. Zdecyduj kto dostanie 1 procent od Twojego podatku, to często są nieduże kwoty, jednak kiedy jest od wielu osób wówczas na ogół sprawia, że możliwe jest urzeczywistnienie kwestii istotnych dla wszystkich. Przygotowując deklaracje podatkowe obejmujące Twoje zeszłoroczne dochody i Ty również posiadasz możliwość dać radość potrzebującym, a znakomity program PIT Format 2020 umożliwi przekazać jeden procent. Program PIT 2019 Format to nie wyłącznie szybkie i pewne wypełnienie rocznych zeznań podatkowych pit 2020 oraz rozliczenia z fiskusem, to również sposobność udzielenia pomocy na rzecz danej OPP na ich prospołeczną działalność.
Wypełnianie PIT 28 2019, jak złożyć zeznania roczne podatkowe PIT 36L. Sporządź druki PIT 36LS 2019, pobierz prosty program do rozliczania pit-ów. Rozliczenie roczne zeznania podatkowego 2020, rozlicz druki PIT 39. Rozliczenia roczne formularza 2019, rozliczenie roczne - PIT O 2019, rozlicz zeznania podatkowe roczne PIT 36. Rozliczenia druku PIT 39, rozliczenia formularzy PIT 36S 2019, rozliczenia roczne - PIT MIT, rozliczanie formularzy PIT 39.

Dziękujemy za Twój 1% podatku !