Wyliczenie druku PIT 2K 2019 – Jak rozliczyć PIT 36S 2019

Przekaż swój 1% na Fundacja na Rzecz Osób Niewidomych i Słabowidzących

Ofiarując nawet niewielką kwotę na naszą działalność, udzielasz nam realnego wsparcia na działalność charytatywną oraz wspierasz naszych podopiecznych. Pamiętaj, przekazując 1% nie ponosisz żadnych kosztów, za to nasza Organizacja może wiele zyskać.

Dane naszego OPP:

  • KRS: 0000050285

  • Adres: UL. TYNIECKA 6, 30-319 KRAKÓW
Co ważne!
Niezależnie od tego, czy zdecydujesz się przekazać 1% dla OPP, czy nie - Twój podatek będzie wynosił tyle samo. Jeżeli wyrazisz zgodę, aby przekazać 1% podatku dla OPP, wtedy urząd z należnego im podatku odejmie przysługujący 1% i przekaże wskazanej przez Ciebie w deklaracji OPP.
PIT 2019 Format program to nie jedynie szybkie i pewne wypełnienie rocznych deklaracji podatkowych pit za rok 2019 do rozliczania ze skarbówką, to jeszcze możliwość pomocy dla konkretnej Organizacji Pożytku Publicznego celem wykonania ich zadań statutowych. Wskazane jest, aby mieć na uwadze to, iż jeden procent naszego podatku, które przekazujesz na OPP, to dla tych fundacji i stowarzyszeń znaczne wsparcie. Zdecyduj kto dostanie 1 procent od Twojego podatku, to z reguły są nieduże kwoty, jednakże kiedy jest od wielu osób to na ogół sprawia, że możliwe jest urzeczywistnienie decydujących obowiązków organizacji. Przygotowując deklaracje podatkowe obejmujące Twoje zeszłoroczne dochody także i TY masz sposobność nieść wsparcie osobom w potrzebie, a znakomity darmowy program umożliwi podarować Twój jeden procent.
Jak obliczyć roczne zeznanie podatkowe PIT 37 2019, wyliczanie zeznań rocznych PIT, obliczanie zeznań rocznych podatkowych PIT. Sporządzanie druków PIT O 2019, rozliczenia formularzy. Rozliczanie druku PIT Z 2020, rozliczenie deklaracji PIT M. Rozlicz formularze PIT 36L, rozliczenia roczne formularza PIT 2019. Rozliczanie zeznań rocznych PIT 37 2020, rozliczenia roczne zeznania podatkowego PIT 38, rozliczenia formularza 2020, rozliczanie druków PIT Z 2020.

Dziękujemy za Twój 1% podatku !