Jak złożyć formularze PIT BR – Rozlicz druki PIT ZG 2019

Przekaż swój 1% na Fundacja Orlen-Dar Serca

Ofiarując nawet niewielką kwotę na naszą działalność, udzielasz nam realnego wsparcia na działalność charytatywną oraz wspierasz naszych podopiecznych. Pamiętaj, przekazując 1% nie ponosisz żadnych kosztów, za to nasza Organizacja może wiele zyskać.

Dane naszego OPP:

  • KRS: 0000037031

  • Adres: UL. CHEMIKÓW 7, 09-411 PŁOCK
Co ważne!
Niezależnie od tego, czy zdecydujesz się przekazać 1% dla OPP, czy nie - Twój podatek będzie wynosił tyle samo. Jeżeli wyrazisz zgodę, aby przekazać 1% podatku dla OPP, wtedy urząd z należnego im podatku odejmie przysługujący 1% i przekaże wskazanej przez Ciebie w deklaracji OPP.
Nie należy zapominać, że przy rozliczeniu osobistego podatku dochodowego za poprzedni rok i Ty posiadasz możliwość udzielić wsparcia, a program PIT 2019 Format uprości ofiarować Twój 1 procent. Darmowy PIT 2020 Format to nie tylko proste i szybkie przygotowanie rocznych pitów 2020 oraz rozliczenie podatkowe, to na dodatek sposobność udzielenia wsparcia dla konkretnej Organizacji Pożytku Publicznego na ich prospołeczną działalność. Dobrze jest przypomnieć sobie, że jeden procent należnego podatku, które oddajesz na rzecz OPP, to dla tych stowarzyszeń i fundacji niebagatelne wsparcie. Przekaż część należnego podatku dochodowego, to z reguły są nieduże kwoty, jednak kiedy jest od wielu osób wówczas w większości przypadków ułatwia wypełnienie znaczących dla nas spraw.
Jak wypełnić zeznania podatkowe roczne PIT 28 2019, sporządź zeznanie PIT 39 2019, pobierz polecany program do pitów 2020, składanie druku PIT WZ. Rozlicz deklarację, rozliczenie deklaracji PIT 36S, rozliczenia roczne deklaracji PIT O 2020, rozliczanie zeznania podatkowego. Rozliczenia roczne formularzy PIT 36S, rozliczenia deklaracji PIT O 2019, rozliczenia druku PIT B 2019. Rozliczenia zeznania podatkowego rocznego 2020, rozliczenia roczne - PIT D.

Dziękujemy za Twój 1% podatku !