Jak sporządzić zeznanie roczne PIT 38 2019 – Sporządź formularze NIP 7

Przekaż swój 1% na Fundacja Pomoc Dzieciom Specjalnej Troski

Ofiarując nawet niewielką kwotę na naszą działalność, udzielasz nam realnego wsparcia na działalność charytatywną oraz wspierasz naszych podopiecznych. Pamiętaj, przekazując 1% nie ponosisz żadnych kosztów, za to nasza Organizacja może wiele zyskać.

Dane naszego OPP:

  • KRS: 0000022559

  • Adres: UL. 3 MAJA 97B, 32-400 MYŚLENICE
Co ważne!
Niezależnie od tego, czy zdecydujesz się przekazać 1% dla OPP, czy nie - Twój podatek będzie wynosił tyle samo. Jeżeli wyrazisz zgodę, aby przekazać 1% podatku dla OPP, wtedy urząd z należnego im podatku odejmie przysługujący 1% i przekaże wskazanej przez Ciebie w deklaracji OPP.
Przygotowując deklaracje podatkowe obejmujące Twoje zeszłoroczne dochody każdy płatnik podatku ma możliwość udzielić wsparcia, a znakomity program PIT Format 2020 umożliwi podarować Twój jeden procent. Program PIT 2019 Format to nie wyłącznie proste i szybkie sporządzenie deklaracji podatkowych pit 2020 oraz rozliczenia z fiskusem, to również sposobność udzielenia pomocy dla wybranej fundacji czy stowarzyszenia na realizowane przez nie cele dobroczynne. Powinno się nie zapominać o tym, iż jeden procent naszego podatku, które oddajesz na rzecz Organizacji Pożytku Publicznego, to dla niej poważna pomoc. Miej wpływ na to kto dostanie 1 procent od podatku, to często jest to nieznaczna kwota, jednak kiedy pochodzi od wielu osób to często przyczynia się do umożliwienia realizacji ważnych dla nas zagadnień.
Sporządzenie rocznego zeznania podatkowego PIT 36L, obliczenie rocznych zeznań podatkowych PIT 36 2020. Rozliczenie zeznań PIT 2019, roczne rozliczenie - załączniki PIT MIT, rozliczenie roczne deklaracji PIT Z, roczne rozliczenie formularza PIT 28. Rozliczenia zeznań rocznych, rozliczanie druków PIT, rozliczenia roczne deklaracji PIT DS 2020, rozliczanie PIT 37 2019. Rozliczanie zeznania PIT 37 2020, rozliczanie zeznań rocznych PIT 36.

Dziękujemy za Twój 1% podatku !