Oblicz formularz PIT 36LS 2020 – Złóż PIT 37 2019 – Rozlicz druki PIT Z

Przekaż swój 1% na Fundacja Pomocna Dłoń

Ofiarując nawet niewielką kwotę na naszą działalność, udzielasz nam realnego wsparcia na działalność charytatywną oraz wspierasz naszych podopiecznych. Pamiętaj, przekazując 1% nie ponosisz żadnych kosztów, za to nasza Organizacja może wiele zyskać.

Dane naszego OPP:

  • KRS: 0000024182

  • Adres: UL. NIEPODLEGŁOŚCI 17, 66-470 KOSTRZYN
Co ważne!
Niezależnie od tego, czy zdecydujesz się przekazać 1% dla OPP, czy nie - Twój podatek będzie wynosił tyle samo. Jeżeli wyrazisz zgodę, aby przekazać 1% podatku dla OPP, wtedy urząd z należnego im podatku odejmie przysługujący 1% i przekaże wskazanej przez Ciebie w deklaracji OPP.
Powinno się pamiętać o tym, że jeden procent naszego podatku, które przekazujesz na rzecz Organizacji Pożytku Publicznego, to dla nich znaczne wsparcie. Podaruj część swojego podatku osobistego, to z reguły jest to kilkuzłotowa kwota, jednakże kiedy pochodzi od wielu osób to nierzadko sprawia, że możliwa jest realizacja ważnych dla nas zagadnień. Nie należy zapominać, że przy rozliczeniu osobistego podatku dochodowego za poprzedni rok, każdy płatnik podatku może nieść wsparcie osobom w potrzebie, a znakomity darmowy program umożliwi przekazać Twój jeden procent. Darmowy PIT 2019 Format program to nie jedynie łatwe i proste wypełnienie zeznań podatkowych za rok 2019 oraz rozliczenia z fiskusem, to również możliwość wsparcia dla konkretnej Organizacji Pożytku Publicznego wspierając ich działalność pomocową.
Wypełnienie druku PIT WZ 2020, jak złożyć roczne zeznanie podatkowe PIT 38, złożenie deklaracji PIT BR, jak złożyć deklaracje PIT 28. Wyliczanie druku PIT 36L, obliczenia formularzy PIT 28. Składanie rocznego zeznania podatkowego PIT 2020, roczne rozliczenie - ZAP 3, rozliczenia roczne formularza PIT 28B. Rozliczanie zeznań rocznych PIT 37, wylicz zeznanie roczne PIT 39 2019. Roczne rozliczenia formularza PIT 28A 2019, rozliczenia zeznania rocznego PIT 37.

Dziękujemy za Twój 1% podatku !