Sporządzenie zeznań PIT – Złóż zeznania roczne podatkowe 2020

Przekaż swój 1% na Fundacja Pomocy Rodzinie w Wychowaniu Dom dla Dziecka

Ofiarując nawet niewielką kwotę na naszą działalność, udzielasz nam realnego wsparcia na działalność charytatywną oraz wspierasz naszych podopiecznych. Pamiętaj, przekazując 1% nie ponosisz żadnych kosztów, za to nasza Organizacja może wiele zyskać.

Dane naszego OPP:

  • KRS: 0000129769

  • Adres: UL. RYNEK PODGORSKI 4/1A, 30-533 KRAKÓW
Co ważne!
Niezależnie od tego, czy zdecydujesz się przekazać 1% dla OPP, czy nie - Twój podatek będzie wynosił tyle samo. Jeżeli wyrazisz zgodę, aby przekazać 1% podatku dla OPP, wtedy urząd z należnego im podatku odejmie przysługujący 1% i przekaże wskazanej przez Ciebie w deklaracji OPP.
Miej wpływ na to kto dostanie 1 procent od podatku, to z reguły jest to nieznaczna kwota, ale kiedy jest od wielu osób wówczas często przyczynia się do umożliwienia realizacji ważnych dla nas zagadnień. Sporządzając deklaracje rozliczeniowe podatku dochodowego PIT za zeszły rok i Ty posiadasz możliwość przyjść innym z pomocą, a sprawdzony, dobry program PIT 2019 usprawni podarować jeden procent. PIT 2019 Format program to nie jedynie szybkie i pewne wypełnienie rocznych zeznań podatkowych za 2019 rok oraz rozliczenie podatkowe, ale też możliwość pomocy dla konkretnej Organizacji Pożytku Publicznego celem wykonania ich zadań statutowych. Byłoby wskazane nie zapominać o tym, iż jeden procent odpisu podatku, które oddajesz dla Organizacji Pożytku Publicznego, to dla tych instytucji zasadnicze wsparcie.
Rozlicz zeznanie PIT 28, rozliczenia druku PIT DS 2019, rozliczenia formularzy PIT 38 2019, rozliczanie formularza PIT 37. Rozliczenia roczne deklaracji PIT 28, rozliczenia roczne druków PIT O, rozliczanie zeznania rocznego PIT 36, rozliczenia roczne PIT 36S 2019. Rozlicz zeznanie podatkowe roczne PIT 2020, rozliczenia rocznych zeznań podatkowych PIT 39, rozlicz deklaracje PIT O 2020, rozliczenie roczne PIT DS 2020. Rozlicz formularz PIT DS.

Dziękujemy za Twój 1% podatku !