Sporządzenie deklaracji PIT 36LS – Jak obliczyć formularz PIT 36S 2020

Przekaż swój 1% na Fundacja Profilaktyki i Leczenia Uzależnień - Wybór

Ofiarując nawet niewielką kwotę na naszą działalność, udzielasz nam realnego wsparcia na działalność charytatywną oraz wspierasz naszych podopiecznych. Pamiętaj, przekazując 1% nie ponosisz żadnych kosztów, za to nasza Organizacja może wiele zyskać.

Dane naszego OPP:

  • KRS: 0000038398

  • Adres: UL. LITEWSKA 8, 60-605 POZNAŃ
Co ważne!
Niezależnie od tego, czy zdecydujesz się przekazać 1% dla OPP, czy nie - Twój podatek będzie wynosił tyle samo. Jeżeli wyrazisz zgodę, aby przekazać 1% podatku dla OPP, wtedy urząd z należnego im podatku odejmie przysługujący 1% i przekaże wskazanej przez Ciebie w deklaracji OPP.
Darmowy PIT Format program to nie jedynie szybkie i pewne sporządzenie rocznych deklaracji podatkowych pit za rok 2019 oraz rozliczenia z fiskusem, to również możliwość wsparcia dla konkretnej Organizacji Pożytku Publicznego na ich dobroczynną działalność. Dobrze jest pamiętać o tym, że jeden procent należnego podatku, jakie oddajesz dla Organizacji Pożytku Publicznego, to dla nich niebagatelne wsparcie. Miej wpływ na to kto dostanie 1 procent od podatku, to na ogół są nieduże kwoty, jednakże kiedy pochodzi od wielu osób to nierzadko sprawia, że możliwa jest realizacja ważnych dla nas zagadnień. Przy sporządzaniu swojego zeznania podatkowego powinno się pamiętać, że każdy płatnik podatku ma sposobność przyjść innym z pomocą, a sprawdzony, dobry program PIT 2019 ułatwi odprowadzić Twój 1 procent.
Jak obliczyć roczne zeznanie podatkowe PIT, wylicz zeznania PIT, pobierz łatwy program do wypełniania pit-ów 2019. Rozliczenie roczne deklaracji PIT B, rozliczanie deklaracji PIT Z 2020, rozliczenia zeznań podatkowych 2019, rozlicz druki PIT 28 2019. Rozliczenie rocznego zeznania PIT 37, rozlicz PIT ZG 2019, rozliczenia roczne formularzy PIT 39 2020, rozliczenia druków 2019. Rozliczenie roczne druków PIT 36S 2020, rozlicz deklaracje PIT 28.

Dziękujemy za Twój 1% podatku !