Jak sporządzić roczne zeznanie PIT 36L 2019 – Wylicz druki PIT M

Przekaż swój 1% na Fundacja Rodzina Nadziei

Ofiarując nawet niewielką kwotę na naszą działalność, udzielasz nam realnego wsparcia na działalność charytatywną oraz wspierasz naszych podopiecznych. Pamiętaj, przekazując 1% nie ponosisz żadnych kosztów, za to nasza Organizacja może wiele zyskać.

Dane naszego OPP:

  • KRS: 0000068136

  • Adres: UL. GROTTGERA 25, 80-311 GDAŃSK
Co ważne!
Niezależnie od tego, czy zdecydujesz się przekazać 1% dla OPP, czy nie - Twój podatek będzie wynosił tyle samo. Jeżeli wyrazisz zgodę, aby przekazać 1% podatku dla OPP, wtedy urząd z należnego im podatku odejmie przysługujący 1% i przekaże wskazanej przez Ciebie w deklaracji OPP.
Dobrze jest pamiętać o tym, że 1 procent należnego odpisu podatku, które odprowadzamy dla Organizacji Pożytku Publicznego, to dla nich niebagatelne wsparcie. Podziel się swoim podatkiem dochodowym, to z reguły jest to kilkuzłotowa kwota, jednakże kiedy jest od wielu osób to w większości przypadków ułatwia wypełnienie nieobojętnych nam spraw. Nie należy zapominać, że przy rozliczeniu osobistego podatku dochodowego za poprzedni rok również i TY masz sposobność udzielić wsparcia, a znakomity darmowy program umożliwi podarować Twój jeden procent. Darmowy PIT 2019 Format program to nie jedynie szybkie i pewne wypełnienie rocznych zeznań podatkowych za 2019 rok do rozliczania ze skarbówką, ale w dodatku możliwość wsparcia dla konkretnej Organizacji Pożytku Publicznego na ich prospołeczną działalność.
Składanie załącznika PIT D, roczne rozliczenia - PIT D 2019. Rozliczenie roczne, rozlicz zeznanie 2020. Rozliczenia rocznego zeznania podatkowego PIT 39 2019, rozliczanie druków PIT BR, rozliczenia zeznań rocznych podatkowych PIT 28 2019. Rozlicz druki PIT M 2019, rozliczenia roczne druków PIT Z 2019, rozliczenia roczne formularza PIT D. Rozlicz zeznania podatkowe roczne PIT 36, rozliczenia roczne zeznań podatkowych PIT 36 2020. Rozliczanie deklaracji PIT BR 2019.

Dziękujemy za Twój 1% podatku !