Jak wypełnić PIT 2K 2019 – Roczne rozliczenia PIT ZG

Przekaż swój 1% na Fundacja Rozwoju Spółdzielczości Uczniowskiej

Ofiarując nawet niewielką kwotę na naszą działalność, udzielasz nam realnego wsparcia na działalność charytatywną oraz wspierasz naszych podopiecznych. Pamiętaj, przekazując 1% nie ponosisz żadnych kosztów, za to nasza Organizacja może wiele zyskać.

Dane naszego OPP:

  • KRS: 0000064052

  • Adres: UL. SZLAK 65/817, 31-153 KRAKÓW
Co ważne!
Niezależnie od tego, czy zdecydujesz się przekazać 1% dla OPP, czy nie - Twój podatek będzie wynosił tyle samo. Jeżeli wyrazisz zgodę, aby przekazać 1% podatku dla OPP, wtedy urząd z należnego im podatku odejmie przysługujący 1% i przekaże wskazanej przez Ciebie w deklaracji OPP.
Dobrze jest mieć na uwadze to, iż jeden procent naszego podatku, jakie odprowadzamy na rzecz Organizacji Pożytku Publicznego, to dla niej niemałe wsparcie. Zdecyduj kto dostanie 1 procent od Twojego podatku, to z reguły są nieduże kwoty, jednak kiedy jest od wielu osób wówczas przyczynia się do zaspokojenia oczekiwań w zakresie decydujących obowiązków organizacji. Sporządzając deklaracje rozliczeniowe podatku dochodowego PIT za zeszły rok Ty także masz sposobność nieść wsparcie osobom w potrzebie, a znakomity darmowy program uprości ofiarować jeden procent. Program PIT 2019 Format to nie wyłącznie szybkie i pewne wypełnienie rocznych pitów za 2019 oraz rozliczenie podatkowe, to również sposobność udzielenia wsparcia dla wybranej fundacji czy stowarzyszenia na działalność filantropijną.
Rozliczenia roczne druków PIT O 2019, wypełnienie formularza PIT 36S, rozlicz roczne zeznanie podatkowe PIT 39, obliczenia formularza PIT 36LS 2020. Rozliczenia roczne deklaracji PIT O 2019, sporządzenie deklaracji PIT O 2019. Wypełnienie rocznych zeznań podatkowych 2020, rozliczenia formularzy PIT 28A 2019, wypełnienie zeznań PIT 38. Oblicz deklarację PIT D, sporządź roczne zeznanie podatkowe PIT 36L. Prosty program do wypełnienia pit-ów.

Dziękujemy za Twój 1% podatku !