Wypełnienie rocznego zeznania – Darmowy program do sporządzania pit-ów

Przekaż swój 1% na Fundacja Rzemiosła Szczecińskiego na Rzecz Uczniów Rzemiosła im. Edwarda Wódkiewicza Przewodniczącego Rady Izby Rzemieślniczej w Szczecinie

Ofiarując nawet niewielką kwotę na naszą działalność, udzielasz nam realnego wsparcia na działalność charytatywną oraz wspierasz naszych podopiecznych. Pamiętaj, przekazując 1% nie ponosisz żadnych kosztów, za to nasza Organizacja może wiele zyskać.

Dane naszego OPP:

  • KRS: 0000020944

  • Adres: AL. WOJSKA POLSKIEGO 78, 70-482 SZCZECIN
Co ważne!
Niezależnie od tego, czy zdecydujesz się przekazać 1% dla OPP, czy nie - Twój podatek będzie wynosił tyle samo. Jeżeli wyrazisz zgodę, aby przekazać 1% podatku dla OPP, wtedy urząd z należnego im podatku odejmie przysługujący 1% i przekaże wskazanej przez Ciebie w deklaracji OPP.
Składając coroczne zeznanie podatkowe PIT, zarówno elektronicznie jaki i papierowo, także i TY masz sposobność dać radość potrzebującym, a program PIT 2019 Format umożliwi przekazać Twój jeden procent. Program PIT 2019 Format to nie wyłącznie proste i szybkie sporządzenie deklaracji podatkowych pit 2020 oraz rozliczenie podatkowe, ale w dodatku sposobność udzielenia wsparcia dla wybranej fundacji czy stowarzyszenia na realizowane przez nie cele dobroczynne. Wskazane jest, aby nie zapominać o tym, iż jeden procent naszego podatku, które przekazujesz na rzecz Organizacji Pożytku Publicznego, to dla niej znacząca pomoc. Przekaż część należnego podatku dochodowego, to z reguły jest to kilkuzłotowa kwota, ale kiedy pochodzi od wielu osób wówczas na ogół sprawia, że możliwe jest urzeczywistnienie zadań doniosłych dla wielu osób.
Jak rozliczyć PIT O 2020, wylicz formularze PIT 39, pobierz darmowy program do pitów, rozliczenie zeznań podatkowych PIT 36 2020. Roczne rozliczenie PIT 38 2019, rozliczenie roczne druków PIT 2K 2019, rozliczanie druków PIT B. Rozliczenia roczne - PIT D 2020, rozliczanie PIT 28B, rozliczenia roczne druków PIT D 2020. Rozliczanie zeznania rocznego PIT 2019, rozliczenia roczne PIT 36L, rozliczenia roczne zeznań PIT 39 2019. Rozliczenia formularza PIT 36S 2020.

Dziękujemy za Twój 1% podatku !