Wypełnij roczne zeznania podatkowe PIT 28 – Wylicz formularze PIT M

Przekaż swój 1% na Fundacja Zamek Siewierski im. Księstwa Siewierskiego

Ofiarując nawet niewielką kwotę na naszą działalność, udzielasz nam realnego wsparcia na działalność charytatywną oraz wspierasz naszych podopiecznych. Pamiętaj, przekazując 1% nie ponosisz żadnych kosztów, za to nasza Organizacja może wiele zyskać.

Dane naszego OPP:

  • KRS: 0000019012

  • Adres: UL. WARSZAWSKA 36, 42-470 SIEWIERZ
Co ważne!
Niezależnie od tego, czy zdecydujesz się przekazać 1% dla OPP, czy nie - Twój podatek będzie wynosił tyle samo. Jeżeli wyrazisz zgodę, aby przekazać 1% podatku dla OPP, wtedy urząd z należnego im podatku odejmie przysługujący 1% i przekaże wskazanej przez Ciebie w deklaracji OPP.
Program PIT 2019 Format to nie wyłącznie proste i szybkie sporządzenie rocznych zeznań podatkowych za 2019 rok do rozliczania ze skarbówką, to także możliwość pomocy dla konkretnej Organizacji Pożytku Publicznego celem wykonania ich zadań statutowych. Byłoby wskazane mieć na uwadze to, iż jeden procent odpisu podatku, które przekazujesz dla Organizacji Pożytku Publicznego, to dla nich niemałe wsparcie. Podaruj część swojego podatku osobistego, to na ogół jest to kilkuzłotowa kwota, jednakże kiedy jest od wielu osób to bardzo często sprawia, że możliwa jest wykonanie ważnych dla nas zagadnień. Nie należy zapominać, że przy rozliczeniu osobistego podatku dochodowego za poprzedni rok również i TY masz sposobność dać radość potrzebującym, a darmowy program PIT Format 2019 umożliwi przekazać jeden procent.
Obliczenie druków PIT 28B 2019, jak złożyć deklarację PIT 28B 2020. Rozliczenia roczne - PIT M, bezpłatny sprawdzony program do pitów. Darmowy najlepszy program PIT Format 2019, wylicz deklarację PIT D 2019, sporządź PIT. Wylicz formularze PIT BR, wylicz roczne zeznania podatkowe PIT 36 2019. Sporządzanie zeznań podatkowych PIT 37 2020, wypełnij PIT, składanie druku. Bezpłatny najlepszy program do wypełniania pit-ów 2020, sporządź roczne zeznanie podatkowe PIT 38 2020.

Dziękujemy za Twój 1% podatku !