Pobierz dobry program do wypełniania PIT 2019 – Rozlicz druki PIT 36L

Przekaż swój 1% na Grodziski Klub Koszykarski w Grodzisku Mazowieckim

Ofiarując nawet niewielką kwotę na naszą działalność, udzielasz nam realnego wsparcia na działalność charytatywną oraz wspierasz naszych podopiecznych. Pamiętaj, przekazując 1% nie ponosisz żadnych kosztów, za to nasza Organizacja może wiele zyskać.

Dane naszego OPP:

  • KRS: 0000072178

  • Adres: UL. WESTFALA 3A, 05-827 GRODZISK MAZOWIECKI
Co ważne!
Niezależnie od tego, czy zdecydujesz się przekazać 1% dla OPP, czy nie - Twój podatek będzie wynosił tyle samo. Jeżeli wyrazisz zgodę, aby przekazać 1% podatku dla OPP, wtedy urząd z należnego im podatku odejmie przysługujący 1% i przekaże wskazanej przez Ciebie w deklaracji OPP.
Zdecyduj kto dostanie 1 procent od Twojego podatku, to często są drobne kwoty, ale kiedy jest od wielu osób wówczas zazwyczaj umożliwia spełnienie w zakresie kwestii istotnych dla wszystkich. Nie należy zapominać, że przy rozliczeniu osobistego podatku dochodowego za poprzedni rok również i TY posiadasz możliwość udzielić wsparcia, a program PIT 2019 Format umożliwi przekazać jeden procent. Bezpłatny PIT 2019 Format to nie wyłącznie łatwe i proste wypełnienie deklaracji pit 2019 oraz rozliczenie podatkowe, ale dodatkowo sposobność udzielenia pomocy dla wybranej fundacji czy stowarzyszenia na realizowane przez nie cele dobroczynne. Wskazane jest, aby pamiętać o tym, że jeden procent naszego podatku, które oddajesz na rzecz Organizacji Pożytku Publicznego, to dla niej zasadnicze wsparcie.
Wypełnianie druku PIT 28B, jak złożyć roczne zeznanie podatkowe PIT 39 2019, sporządź deklaracje PIT 2K, pobierz najlepszy program do sporządzania pit-ów. Rozliczenie roczne druku PIT 36LS 2020, rozliczanie druku PIT 28B, rozliczenie deklaracji PIT 39 2020, rozlicz formularz PIT 28B. Rozliczenia roczne druku PIT M, rozliczanie zeznań podatkowych PIT 2020. Rozlicz zeznania roczne PIT 36 2019, rozliczenia rocznego zeznania podatkowego PIT 38.

Dziękujemy za Twój 1% podatku !