Obliczenie zeznań rocznych PIT 36L 2020 – Wylicz PIT

Przekaż swój 1% na Katolickie Stowarzyszenie w Służbie Nowej Ewangelizacji- Wspólnota Św. Tymoteusza

Ofiarując nawet niewielką kwotę na naszą działalność, udzielasz nam realnego wsparcia na działalność charytatywną oraz wspierasz naszych podopiecznych. Pamiętaj, przekazując 1% nie ponosisz żadnych kosztów, za to nasza Organizacja może wiele zyskać.

Dane naszego OPP:

  • KRS: 0000059009

  • Adres: UL. KRESOWA 258, 66-620 GUBIN
Co ważne!
Niezależnie od tego, czy zdecydujesz się przekazać 1% dla OPP, czy nie - Twój podatek będzie wynosił tyle samo. Jeżeli wyrazisz zgodę, aby przekazać 1% podatku dla OPP, wtedy urząd z należnego im podatku odejmie przysługujący 1% i przekaże wskazanej przez Ciebie w deklaracji OPP.
Miej wpływ na to kto dostanie 1 procent od podatku, to na ogół jest to nieznaczna kwota, jednakże kiedy pochodzi od wielu osób to bardzo często sprawia, że możliwa jest wykonanie znaczących dla nas spraw. Składając coroczne zeznanie podatkowe PIT, zarówno elektronicznie jaki i papierowo, każdy płatnik podatku ma możliwość przyjść innym z pomocą, a znakomity darmowy program uprości ofiarować jeden procent. Program PIT 2019 Format to nie wyłącznie szybkie i pewne wypełnienie rocznych zeznań podatkowych pit 2020 do rozliczania ze skarbówką, ale ponadto możliwość pomocy dla wybranej fundacji czy stowarzyszenia na działalność filantropijną. Powinno się przypomnieć sobie, że jeden procent odpisu podatku, jakie odprowadzamy na rzecz Organizacji Pożytku Publicznego, to dla nich niebagatelne wsparcie.
Sporządzanie zeznania podatkowego rocznego PIT 28, pobierz dobry program do wypełnienia pit 2019. Rozliczenie roczne - ZAP 3, rozliczanie deklaracji, rozliczenia formularzy PIT DS 2019, rozliczanie formularza PIT 39. Rozliczenia roczne deklaracji PIT 36L 2019, rozliczanie rocznych zeznań podatkowych PIT, rozliczanie zeznania rocznego PIT 39 2019, rozliczenia roczne PIT DS. Rozlicz zeznanie podatkowe roczne PIT 28 2019, rozliczenia zeznania PIT 38.

Dziękujemy za Twój 1% podatku !