Wypełnienie PIT DS – Jak wyliczyć deklarację PIT 37 2019

Przekaż swój 1% na Katolickie Stowarzyszenie Wspierania Dzieł Miłosierdzia i Ewangelizacji Serce Za Serce

Ofiarując nawet niewielką kwotę na naszą działalność, udzielasz nam realnego wsparcia na działalność charytatywną oraz wspierasz naszych podopiecznych. Pamiętaj, przekazując 1% nie ponosisz żadnych kosztów, za to nasza Organizacja może wiele zyskać.

Dane naszego OPP:

  • KRS: 0000132887

  • Adres: UL. WYSPIAŃSKIEGO 8, 06-500 MŁAWA
Co ważne!
Niezależnie od tego, czy zdecydujesz się przekazać 1% dla OPP, czy nie - Twój podatek będzie wynosił tyle samo. Jeżeli wyrazisz zgodę, aby przekazać 1% podatku dla OPP, wtedy urząd z należnego im podatku odejmie przysługujący 1% i przekaże wskazanej przez Ciebie w deklaracji OPP.
Miej wpływ na to kto dostanie 1 procent od podatku, to na ogół są małe kwoty, jednak kiedy pochodzi od wielu osób to zazwyczaj umożliwia spełnienie w zakresie nieobojętnych nam spraw. Nie należy zapominać, że przy rozliczeniu osobistego podatku dochodowego za poprzedni rok i Ty posiadasz możliwość przyjść innym z pomocą, a znakomity darmowy program uprości ofiarować Twój 1 %. Program PIT 2019 Format to nie wyłącznie proste i szybkie sporządzenie rocznych pitów 2020 oraz rozliczenie podatkowe, ale w dodatku sposobność udzielenia wsparcia dla wybranej fundacji czy stowarzyszenia na ich prospołeczną działalność. Wskazane jest, aby nie zapominać o tym, iż jeden procent odpisu podatku, które oddajesz na rzecz Organizacji Pożytku Publicznego, to dla niej pokaźna pomoc.
Darmowy sprawdzony program do wypełniania pitów 2019, wyliczenia zeznania podatkowego rocznego PIT 28, obliczanie PIT ZG. Sporządzanie zeznania podatkowego rocznego PIT 37 2020, roczne rozliczenia deklaracji PIT 38, składanie druków PIT 28 2020. Roczne zeznania PIT 39 2020, rozliczenia zeznania rocznego PIT 36L 2020, rozliczanie formularza PIT ZG 2019. Rozliczenia roczne deklaracji PIT 38 2020, rozliczanie zeznania PIT, rozliczenia roczne formularzy PIT 28.

Dziękujemy za Twój 1% podatku !