Jak sporządzić deklaracje PIT 28A – Rozliczenie PIT 2K

Przekaż swój 1% na Kielecki Klub Piłkarski Korona

Ofiarując nawet niewielką kwotę na naszą działalność, udzielasz nam realnego wsparcia na działalność charytatywną oraz wspierasz naszych podopiecznych. Pamiętaj, przekazując 1% nie ponosisz żadnych kosztów, za to nasza Organizacja może wiele zyskać.

Dane naszego OPP:

  • KRS: 0000029198

  • Adres: UL. SZCZEPANIAKA 29, 25-118 KIELCE
Co ważne!
Niezależnie od tego, czy zdecydujesz się przekazać 1% dla OPP, czy nie - Twój podatek będzie wynosił tyle samo. Jeżeli wyrazisz zgodę, aby przekazać 1% podatku dla OPP, wtedy urząd z należnego im podatku odejmie przysługujący 1% i przekaże wskazanej przez Ciebie w deklaracji OPP.
Bezpłatny PIT 2019 Format to nie wyłącznie szybkie i pewne sporządzenie rocznych zeznań podatkowych za 2019 rok i rozliczanie z Urzędem Skarbowym, to również sposobność udzielenia wsparcia dla wybranej fundacji czy stowarzyszenia w celu na działalności charytatywnej. Byłoby wskazane pamiętać o tym, że jeden procent należnego podatku, jakie przekazujesz na rzecz Organizacji Pożytku Publicznego, to dla niej niemałe wsparcie. Podziel się swoim podatkiem dochodowym, to z reguły jest to nieznaczna kwota, ale kiedy jest od wielu osób wówczas przyczynia się do zaspokojenia oczekiwań w zakresie istotnych dla nas problemów. Przygotowując deklaracje podatkowe obejmujące Twoje zeszłoroczne dochody i Ty również posiadasz możliwość przyjść innym z pomocą, a bezpłatny PIT 2019 Format uprości ofiarować Twój jeden procent.
Pobierz polecany program do rozliczeń pit, jak wyliczyć formularze PIT, wylicz formularze PIT M. Sporządź załączniki PIT OP 2019, rozliczenie zeznań rocznych PIT 2019, wyliczenia druków PIT D. Rozliczenia rocznego zeznania podatkowego PIT 39 2020, wyliczenia PIT 36 2019, rozliczenie roczne PIT 2020, wyliczanie PIT ZG 2020. Rozliczanie rocznych zeznań podatkowych 2020, złóż zeznania podatkowe PIT 39 2019, oblicz zeznania PIT 39, łatwy program do wypełniania pit-ów 2019.

Dziękujemy za Twój 1% podatku !