Wyliczanie PIT Z – Oblicz deklarację PIT 28B 2019 – PIT M

Przekaż swój 1% na Klub Inner Wheel w Lublinie

Ofiarując nawet niewielką kwotę na naszą działalność, udzielasz nam realnego wsparcia na działalność charytatywną oraz wspierasz naszych podopiecznych. Pamiętaj, przekazując 1% nie ponosisz żadnych kosztów, za to nasza Organizacja może wiele zyskać.

Dane naszego OPP:

  • KRS: 0000001950

  • Adres: PL. LITEWSKI 2, 20-080 LUBLIN
Co ważne!
Niezależnie od tego, czy zdecydujesz się przekazać 1% dla OPP, czy nie - Twój podatek będzie wynosił tyle samo. Jeżeli wyrazisz zgodę, aby przekazać 1% podatku dla OPP, wtedy urząd z należnego im podatku odejmie przysługujący 1% i przekaże wskazanej przez Ciebie w deklaracji OPP.
Wskazane jest, aby nie zapominać o tym, iż jeden procent należnego podatku, które odprowadzamy na OPP, to dla tych fundacji i stowarzyszeń poważna pomoc. Podaruj część swojego podatku osobistego, to na ogół są drobne kwoty, ale kiedy jest od wielu osób wówczas bardzo często sprawia, że możliwa jest wykonanie znaczących dla nas spraw. Sporządzając deklaracje rozliczeniowe podatku dochodowego PIT za zeszły rok także i TY masz sposobność przyjść innym z pomocą, a bezpłatny PIT 2019 Format umożliwi przekazać Twój jeden procent. Program PIT 2019 Format to nie wyłącznie szybkie i pewne wypełnienie deklaracji podatkowych pit 2020 i rozliczenie podatku dochodowego, to jeszcze sposobność udzielenia wsparcia na rzecz danej OPP w celu na działalności charytatywnej.
Wypełnij druki PIT 38 2020, jak wypełnić zeznanie PIT 36, sporządź zeznanie roczne podatkowe PIT 36L. Obliczenie formularzy PIT ZG 2020, składanie formularza ZAP 3 2019, roczne rozliczenia zeznań podatkowych PIT 36L 2019. Rozliczenie druków PIT O, rozliczanie rocznych zeznań podatkowych PIT 36L 2020. Rozliczanie zeznań PIT 36, rozliczenie roczne - załącznik PIT ZG. Rozliczenia druku PIT 28B, rozliczenie roczne druku PIT BR 2019, rozliczanie druku PIT DS.

Dziękujemy za Twój 1% podatku !