Rozliczenia roczne PIT 2K 2019 – Rozliczenia roczne zeznania PIT 36L

Przekaż swój 1% na Klub Sportowy Unia Tułowice

Ofiarując nawet niewielką kwotę na naszą działalność, udzielasz nam realnego wsparcia na działalność charytatywną oraz wspierasz naszych podopiecznych. Pamiętaj, przekazując 1% nie ponosisz żadnych kosztów, za to nasza Organizacja może wiele zyskać.

Dane naszego OPP:

  • KRS: 0000044784

  • Adres: UL. SPORTOWA 9, 49-130 TUŁOWICE
Co ważne!
Niezależnie od tego, czy zdecydujesz się przekazać 1% dla OPP, czy nie - Twój podatek będzie wynosił tyle samo. Jeżeli wyrazisz zgodę, aby przekazać 1% podatku dla OPP, wtedy urząd z należnego im podatku odejmie przysługujący 1% i przekaże wskazanej przez Ciebie w deklaracji OPP.
Miej wpływ na to kto dostanie 1 procent od podatku, to często jest to nieznaczna kwota, jednakże kiedy pochodzi od wielu osób to nierzadko sprawia, że możliwa jest realizacja nieobojętnych nam spraw. Przy sporządzaniu swojego zeznania podatkowego powinno się pamiętać, że również i TY masz sposobność nieść wsparcie osobom w potrzebie, a znakomity darmowy program umożliwi przekazać Twój jeden procent. Darmowy program PIT Format to nie wyłącznie szybkie i pewne sporządzenie rocznych deklaracji podatkowych pit za rok 2019 i rozliczenie podatku dochodowego, ale ponadto możliwość pomocy dla wybranej fundacji czy stowarzyszenia w celu na działalności charytatywnej. Wskazane jest, aby przypomnieć sobie, że jeden procent odpisu podatku, jakie przekazujesz na rzecz Organizacji Pożytku Publicznego, to dla nich znacząca pomoc.
Wypełnianie rocznych zeznań podatkowych PIT 36L 2020, obliczanie deklaracji PIT 28A 2019, wyliczanie formularza PIT O 2019. Obliczenie zeznań PIT 38, sporządzanie załączników PIT D, roczne rozliczenia - PIT D 2019, składanie zeznań rocznych podatkowych PIT 39 2019. Roczne rozliczenie PIT 38, składanie druku PIT O, rozlicz deklaracje 2020, rozliczenie roczne PIT BR 2020. Rozliczanie PIT 36S 2020, rozliczenie formularza PIT O, rozlicz roczne zeznania podatkowe PIT 39.

Dziękujemy za Twój 1% podatku !